Twitch'te Red Alert 2 yayını yapılır mı?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Arkadaşlar merhaba, Red Alert 2 oyunu çok severek oynadığım bir oyundur. Twitch platformunda zaten yayın yapıyorum. Araştırdığı kadarıyla pek Red Alert 2 yayını yapan Türk yayıncı yok sanırım. Dikkatimi çekmedi. Şimdi bu oyunu ben zaten orijinalini bulmam zor. Fakat CNC net gibi Online oynama platformları var. Girip eşleşip oynuyorsunuz, Online bir şekilde. Bildiğim kadarıyla Türk arkadaşlarımızda bayağı kullanıyor. Bu şekilde yayınını yaparsam bir sorun yaşar mıyım acaba? Yurt dışında yapan kişiler var. Oyun zaten aşırı eski Steam'de falan sunulan bir oyun da değil. İştirak seviyesindeyim şu anda. 10 15 arası izleniyorum. Max 23'e ulaştım. 240 takipçim var arkadaşlar.

Bende orijinal versiyonu var, 2 CD'ye sahip. Aynı şekilde bir kopyanız yoksa sanırım korsan oyun üzerinden yayın yasaklama sebebi idi.

Sonunda Red Alert seven birini buldum çok mutluyum şu an. 3.oyununu oynamadıysan kesinlikle oynamanı tavsiye ederim.
3. oyunu zamanında şuan kapanan ismi bemix e benzer olan firmadan bir abime hediye almıştım :) ama oynamak nasip olmadı :)

Sonunda Red Alert seven birini buldum çok mutluyum şu an. 3.oyununu oynamadıysan kesinlikle oynamanı tavsiye ederim.

Hocam 3 dediğiniz hangisi.
Benim oynadıklarım.
Ekran Görüntüsü (83).png

Bende orijinal versiyonu var, 2 CD'ye sahip. Aynı şekilde bir kopyanız yoksa sanırım korsan oyun üzerinden yayın yasaklama sebebi idi.
Anladım hocam fakat 4 5 aydır Twitch te yayın yapıyorum hiç korsan oyun yayını yapmadım. Üstelik yapan çok gördüm. Fakat bu oyun hem çok eski hemde oyun üzerine açılmış online oyun için yapılmış uygulamalar mevcut. CNCnet Yuri Client gibi falan. Aslında oyun üzerinden değil o uygulama üzerinden oynuyorsunuz oyunu yani bir sunucu gibi.
Bu arada ben izlerim açıkcası şöyle güzel anlatan ve seri oynayan birisi olursa.
Konu hakkında bir sonuca ulaşabilirsem yapma planım var 12 13 yaşlarından beri ara ara açıp oynadığım bir oyundur kendisi :) Küçük harflerle gemiciadam yazarsanız ben çıkarım hocam Twitch'te teşekkür ederim.
Hocam 3 dediğiniz hangisi.
Benim oynadıklarım.
Eki Görüntüle 826618
Sol alttaki hocam.

Anladım hocam fakat 4 5 aydır Twitch'te yayın yapıyorum hiç korsan oyun yayını yapmadım. Üstelik yapan çok gördüm. Fakat bu oyun hem çok eski hem de oyun üzerine açılmış Online oyun için yapılmış uygulamalar mevcut. Cncnet yuri Client gibi falan. Aslında oyun üzerinden değil o uygulama üzerinden oynuyorsunuz oyunu yani bir sunucu gibi.

Konu hakkında bir sonuca ulaşabilirsem yapma planım var 12 13 yaşlarından beri ara ara açıp oynadığım bir oyundur kendisi :) küçük harflerle gemiciadam yazarsanız ben çıkarım hocam Twitch'te teşekkür ederim.

Sol alttaki hocam.

Hocam Twitch söyleyin takibe alalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı