Twitch'te silinmiş oyunları yayın yapılır mı?

Sanal Amerika

Hectopat
Daha fazla  
Twitch'de silinmiş oyun yani mesela Spider-Man: Web Of Shadows oyunu crackli oynamak yasak mı? Çünkü oyunu bulamıyorum hiçbir yerde yok satışı kaldırıldı.

Twitch oynadığınız oyunun korsan mı değil mi olduğunu anlayamaz.
Rahat anlarlar. Eğer yetkili izlemiyorsa orasını bilemem ama yakalanırsanız hayattan bile banlarlar. Hele piyasadan silinmiş bir oyunu gördüklerinde büyük ihtimalle izlerler. Korsan olduğunu anlamanın yolları bulunuyor.

Rahat anlarlar. Eğer yetkili izlemiyorsa orasını bilemem ama yakalanırsanız hayattan bile banlarlar. Hele piyasadan silinmiş bir oyunu gördüklerinde büyük ihtimalle izlerler. Korsan olduğunu anlamanın yolları bulunuyor.
Korsan olduğunu anlamalarının hiçbir yolu yok. İsteyen istediği kadar izlesin :)

Twitch bir yayıncıya CD'yi göster demişti göstermeyince banlamıştı. Bence mantıksız belki CD'yi kaybettim. Neyse ben zaten Webcam'siz yapıyorum da bir sıkıntı çıkarır mı piyasada satılmayan oyun?

Geri
Yukarı