Twitter 6 Ay Aktif Olmayan Kullanıcıları Silecek

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Twitter 6 Ay Aktif Olmayan Kullanıcıları Silecek
GelecekSimdi-Twitter-Takipci-Neden-Kaybedilir.jpg

Twitter, sosyal ağı içerisinde 6 aydır kullanılmayan hesapların tamamını sileceğini açıkladı. Platformda binlerce pasif durumda hesap olduğunu açıklayan Twitter, 11 Aralık itibariyle bu hesapların önüne geçmek için hazırlanacak. Son 6 ay içerisinde etkileşimde bulunmayan hesaplar belirlenerek ağ üzerinden silinecek. Twitter’ın bilinen en büyük temizlik girişimi olarak adlandırılan bu uygulama aylar boyu sürebilir. Uygulama kapsamında, öncelikle […]

Devamı: Twitter 6 Ay Aktif Olmayan Kullanıcıları Silecek
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Facebook'a da "Yüz tanıma sistemi" geleceği yönünde söylentiler var, umarım doğrudur.
Zaten yok mu? Benim kullandığım zamanlarda arkadaşlarımın da dahil olduğu resimleri paylaştığımda bana etiket önerilerinde bulunuyordu Facebook. Bu da yüz tanıma sayılıyor çünkü. Hatta başka birinin resimlerine girdiğinde kişinin yüzü net olarak görünüyorsa, "Elif'i etiketle" diye yazı çıkıyordu, sadece paylaşan kişinin yüzü için geliyordu bu öneri.

Zaten yok mu? Benim kullandığım zamanlarda arkadaşlarımın da dahil olduğu resimleri paylaştığımda bana etiket önerilerinde bulunuyordu Facebook. Bu da yüz tanıma sayılıyor çünkü. Hatta başka birinin resimlerine girdiğinde kişinin yüzü net olarak görünüyorsa, "Elif'i etiketle" diye yazı çıkıyordu, sadece paylaşan kişinin yüzü için geliyordu bu öneri.
Giriş yaparken diyorum dostum. Misalen fake hesaplar çok oluyor Facebook'ta.

Karar iptal edildi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı