Twitter açabilen tuşlu telefon önerisi

Onurkurklu

Hectopat
Yer
Bursa, TÜRKİYE
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben artık sosyal medya kullanmak istemiyorum. Normalde direkt silmeyi düşündüm fakat yine de kesin çözüm olması için ve telefonun hayatımdaki etkisi az olması için tuşlu telefona geçmek istiyorum. Sadece Twitter'a girmesi yeter. Instagram, Youtube vb. platformlar olmaz ise çok iyi olur. Haber takip etmek için Twitter ve müzik dinlemek için müzik uygulaması olsa yeter. Önerebileceğiniz telefon var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun için KaiOS işletim sistemli bir telefon önerebilirim ama bu da ülkemizde sadece Nokia 8110 4G'de mevcut. Sildiğinde zamanla alışıyorsun açıkçası. Bende bir aralar böyle düşündüm sonra uygulamaları silerek tuşlu telefon kullanır gibi oldum. Başarısız oluyorsan telefonu siyah beyaz yapmanı önerebilirim. Bunun da yardımı dokunuyor.

Bunun için KaiOS işletim sistemli bir telefon önerebilirim ama bu da ülkemizde sadece Nokia 8110 4G'de mevcut. Sildiğinde zamanla alışıyorsun açıkçası. Bende bir aralar böyle düşündüm sonra uygulamaları silerek tuşlu telefon kullanır gibi oldum. Başarısız oluyorsan telefonu siyah beyaz yapmanı önerebilirim. Bunun da yardımı dokunuyor.
Daha önceden denedim başarılıda oldum fakat direkt olarak akıllı telefonu
bırakmak istiyorum. Sağlık açısından da kötü olduğunu düşünüyorum. Şuan ki telefonu da anneme vermeyi düşündüm. Nokia 8110 güzele benziyor. Büyük ihtimal tercihim o olur

Arkadaşlar Nokia 8110 3g güzel midir? Bir yerde ikinci el buldum. Sıfır almaktansa bu daha mantıklı geldi

Hocam çok mantıklı gibi geliyor, fakat o telefonlar tweet atarken veya okurken modern akılı telefonu çok fazla aratacaktır. Bunun yerine uygulamaları silip Android ise basit modda kullanmak daha faydalı. Her Android de var mı bilmiyorum ama Samsung da mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı