Twitter Habersiz Birilerini Takip Etme Problemi

Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Kolay gelsin cümleten.
Bir süredir bilmediğim insanları farkında olmadan takip ettiğimi farkettim. Üstelik 100 küsür kişiyi buluyor ve timeline berbat ediyor gerçekten.
İnternetten araştırma yaptım ve Twitter -> Ayarlar -> Uygulamalar sekmesinde profilime erişimi olan uygulamalardan tanımadıklarımı kaldırarak bilmeden takip ettiğim kişileri sildim. Fakat bu çare olmadı ve tekrardan bu kişiler takip edilmeye başlandı.
Sorun bu yöntemle fix edilemiyor. Dolayısıyla çözüm sunacak arkadaşlar için bu notu eklemek istedim.

Aynı sorun bende Swarm programında vardı. Durmadan arkadaş ekliyordu otomatik olarak. Sonuç şifre değiştirdim ve düzeldi. Sanada aynısını öneririm.

Şifrenizi değiştiriniz.
An itibariyle değişikliği gerçekleştirdim. Sorun ortadan kalkarsa geri dönüş sağlayacağım, teşekkürler.

Şifrenizi değiştiriniz.

Malesef yeniden aynı sorunla karşılaştım. Şifremi değiştirdikten sonra tarayıcı hemen şifreni güncelle teklifinde bulundu onayladım ve kullanıcıdı adı/şifre bölümü dolu bir şekilde karşıma çıkıyor acaba kullanıcı adı/şifre bilgilerimin tarayıcı tarafından kaydedilmesinin bu anlamda bir zararı olabilir mi ? Ne yapmalıyım şuandan sonra ?

Sorun çözüldü. Önce e-mail adresimi değiştirdim sonra tekrar şifremi değiştirdim artık böyle bir problemim kalmadı. Eğer şifrenizi değiştirmenize rağmen aynı sorun devam ediyorsa aklınızda bulunsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı