Sosyal medyadan birilerini takip ederek para kazanmak

yusuf_qrq

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bugün yabancı bir numara yazdı. Dalga geçmek için cevaplayıp dediği şeyleri yaptım. İki kişiyi takip etmem karşılığında bana 100 TL attılar ve bundan sonra her beş kişi için 100 TL atacaklarını söylediler. devam etsem başıma bir şey gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelir. O para attıkları hesaplar patlatılan hesaplar oluyor. Adamlar senin üzerinden kara para aklıyor. Sana böyle 100 100 ilk baştan yaptıracak, sonradan 1000 liraya çıkacak ve diyecek ki, sana 1000 1000 atacağım sende şu hesaba 500 500 geri atacaksın. Sakın bulaşma.

Enayiden paranızı almışken hemen yol alın derim. Çünkü bir iki lira atıp sizin güveninizi kazanacak ve yüklü miktar para atacak bunun şartıda sizden para isteyerek olacak o yüzden 100tlnizi aldıysanız yolunuza bakın.

Muhtemelen kara para aklama olayı 2 gün önce bana da mesaj geldi saçma sapan alaka bile olmayan hesapları takip etmenizi istiyorlar hiç bulaşmayın derim.

Gelir. O para attıkları hesaplar patlatılan hesaplar oluyor. Adamlar senin üzerinden kara para aklıyor. Sana böyle 100 100 ilk baştan yaptıracak, sonradan 1000 liraya çıkacak ve diyecek ki, sana 1000 1000 atacağım sende şu hesaba 500 500 geri atacaksın. Sakın bulaşma.
geri atmam kral sajndmksalş

Muhtemelen inanmanız için bir müddet para verdikten sonra yavaş yavaş sizden o parayı misliyle alacaklar hocam :D
nasıl alcaklar hocam

Muhtemelen inanmanız için bir müddet para verdikten sonra yavaş yavaş sizden o parayı misliyle alacaklar hocam :D
nasıl alcaklar hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı