Twitter hesabım askıya alındı

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba, Twitter hesabım askıya alındı. Sebepsiz bir biçimde ne olduğunu bilmeme rağmen askıya alınmış. 14 yaşındayım doğum tarihimi 2008 yaptım. Twitter hesabını ne zaman oluşturduğumu hatırlamıyorum. Twitter'a askıya alınmış hesap hakkında itirazda bulunma sayfasına başvurdum. Twitter "haklarımı bir veya birden fazla ihlal ettiğinizden dolayı hesabınızı kalıcı olarak askıya alındığını belirtmek isteriz" dedi. Herhangi bir post veya paylaşımda bulunmadım. Twitter'a 2 kere talep attığımda iki kere aynı cevap geldi.

Screenshot_106.png

@Xendora @Learnof

Çok garip. Benim hesabım bir kere süreli olarak askıya alındı. Bir kere de süreli olarak tweet atma, beğenme gibi tüm özellikleri devre dışı bırakıldı sadece gezinebiliyordum. Ama her ikisinde de sebebine bakabiliyordum. Hangi yorum olduğunu ceza bitene kadar da gösteriyordu.

Ben de kullanmadığım Twitter hesabından dolayı ban yemiştim. Bot falan algıladı herhalde 4-5 sayfayı takip ediyordum. Bir gün gireyim dedim ban yemişim.

Elon Musk ile ne alakası var? Her zaman böyleydi Twitter. Ayrıca bence daha iyi olacak Twitter.
Adam %90 çalışanını attı twitterin.. her tarafta sistem hataları var şuan.. Zıtrilyoner bir insandan insanlığa hayır gelecek bir şey yapmasını beklemek, utopik.

Arkadaşlar Elon Musk şirketin başına geçtiği için paylaşmış olduğum çözüm farklılık gösterebilir. Bugün bir arkadaşımızın daha hesabı açıldı ama kalıcı olarak kapatılan hesaplar için çözüm bulunmamaktadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı