Twitter hesabım çalındı

MD_Yasir

Kilopat
İyi günler. Bugün akşam saatlerinde Twitter space'de bir odaya girdim ve biraz zaman sonra hesaptan beni attı. Bilinmeyen bir hata nedeniyle hesabınızdan çıkış yapıldı dedi. Sonra başka cihazdan girildi bildirimi geldi. Hemen "ben değilim" seçeneğine tıkladım ve e-posta adresime mail gelmesini istedim. Mail onaylama ekranı geldi ve s***@n**** diye bir mail adresi gösteriyor. Mail hesabıma girdim ve "hesabınıza giriş yapıldı", "şifreniz değiştirildi", "mail adresiniz değiştirildi" bildirimleri gelmiş. Hepsi 1 dakika içerisinde olmuş. Herhangi bir linke tıklamadım eminim. Bu durumda mail adresim ve diğer hesaplarım da tehlikede olabilir mi? Hesabımdan coin paylaşımı yapılmış. Twitter cevap vermiyor, mail adresim değiştiği için hesabımı geri almayacak mıyım? 15k takipçi ve sevdiğim bir kaç ünlü takip ediyordu.

İyi günler. Bugün akşam saatlerinde Twitter Space'de bir odaya girdim ve biraz zaman sonra hesaptan beni attı. Bilinmeyen bir hata nedeniyle hesabınızdan çıkış yapıldı dedi. Sonra başka cihazdan girildi bildirimi geldi. Hemen "ben değilim" seçeneğine tıkladım ve e-posta adresime mail gelmesini istedim. Mail onaylama ekranı geldi ve s***@n**** diye bir mail adresi gösteriyor. Mail hesabıma girdim ve "hesabınıza giriş yapıldı", "şifreniz değiştirildi", "mail adresiniz değiştirildi" bildirimleri gelmiş. Hepsi 1 dakika içerisinde olmuş. Herhangi bir linke tıklamadım eminim. Bu durumda mail adresim ve diğer hesaplarım da tehlikede olabilir mi? Hesabımdan coin paylaşımı yapılmış. Twitter cevap vermiyor, mail adresim değiştiği için hesabımı geri almayacak mıyım? 15k takipçi ve sevdiğim birkaç ünlü takip ediyordu.

Aynısını bende cumartesi günü yaşadım tüm bilgilerim değiştirilmiş, Instagram'dan coin paylaşımı yapmışlar Instagram'ı kurtardım ama Twitter şu an gümbürtüye gitti herhalde erişemiyorum, mailime de cevap vermediler henüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı