Twitter hesabım çalındı

Nasıl patlamış olabilir hocam peki? Hiç şifre sıfırlama isteği vs. göndermeden nasıl direkt girdiler çözemedim. Giriş yeri de Gaziantep'ten falan.

Hocam 2 aşamalı doğrulama açık mıydı peki? Bir de o giriş yerlerine güvenmeyin hocam veya büyük ihtimalle tokenininzi aldılar Discord'dan filan. Discord Nitro sunucularına girdiysen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 2 aşamalı doğrulama açık mıydı peki? Bir de o giriş yerlerine güvenmeyin hocam veya büyük ihtimalle tokenininzi aldılar Discord'dan filan. Discord Nitro sunucularına girdiysen.
Yok 2 aşamalı doğrulama yoktu. Token nedir tam olarak, discord'da rastgele birisi alabilir mi veya arkadaş ekli birisi? Discord çok kullanan biri değilim bence oradan almamışlardır ya.

Yok 2 aşamalı doğrulama yoktu. Token nedir tam olarak, Discord'da rastgele birisi alabilir mi veya arkadaş ekli birisi? Discord çok kullanan biri değilim bence oradan almamışlardır ya.

Yani hocam bende oradan alınmamış diye düşündüm ama şüpheli bir siteye girdiyseniz oradan olmuş olabilir.

Yani hocam bende oradan alınmamış diye düşündüm ama şüpheli bir siteye girdiyseniz oradan olmuş olabilir.
Trojan.multi.brosubsc.gen buldu. Reklam virüsü sanırım. Taramaya devam ediyor. İlk önce "twitter'da çok tartışıyorum, bilenip almaya çalışan mı oldu acaba" diye düşündüm de ne bileyim. Bakacağım artık tam taramayı yapsın da.

Hocam hesabı kurtarmışsınız o yeterli :)
İyi sosyaller.
Hesap erişim geçmişi bu. Aradaki alakayı aradım, harbi patlamış sanırım. Sizi de daralttım ama :D.
kopyaa.JPG

Yeni konular

Geri
Yukarı