Twitter hesabım tekrar askıya alınır mı?

kaanguler

Kilopat
Twitter hesabım daha önce askıya alındı başka bir telefon numarası kullanarak yeni hesap açtım bu hesaba bilgisayarımdan girersem Twitter bunu tespit edip beni banlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
MAC adresine bakıp bakmadıklarını bilmiyorum. Eğer bakıyorsa format atmak işe yaramaz. Eskiden IP değiştirmek, tarayıcı çerezlerini ve diğer verileri temizlemek işe yarıyordu ancak benim kendi gözlemlerime göre davranışsal takip yoluyla da senin sen olduğunu anlayabiliyorlar. Örneğin eski hesabınla aynı bilgileri içeren yeni bir hesap açarsan, eski hesaplarda takip ettiğin kişileri takip eder ve aynı twitleri atarsan, eski hesabında paylaştığın fotoğrafları paylaşırsan yapay zeka seni tespit ediyor ve banlıyor. Teknik önlemlere ek olarak farklı bir kişiymiş gibi davranmak gerekiyor.

Alınma ihtimali yüksek. Bu durumu yaşayan çoğu arkadaşımın askıya alındı. Başka bir telefondan hesap açarsanız sorun çıkmama ihtimali daha yüksek. (denendi olumlu dönütler mevcut.)

İlk hesap açtım hesabı hiç kullanmadım bile 2 saat sonra askıya alındı. 1 ay sonra bir hesap daha açtım açtıktan sonra oda askıya alındı.

Alınma ihtimali yüksek. Bu durumu yaşayan çoğu arkadaşımın askıya alındı. Başka bir telefondan hesap açarsanız sorun çıkmama ihtimali daha yüksek. (denendi olumlu dönütler mevcut.)

Twitter uygulamasını silip tekrar aynı telefondan hesap açtım şu ana kadar bir sorun yaşamadım nazar değmesin. Google ile kayıt ol derseniz sanırım sisteme yakalanmıyorsunuz.

İlk hesap açtım hesabı hiç kullanmadım bile 2 saat sonra askıya alındı. 1 ay sonra bir hesap daha açtım açtıktan sonra oda askıya alındı.

Twitter kullanmayan bir arkadaşının cihazından kayıt ol, ban yiyen hesaptaki telefon numarasını ve epostayı kullanma.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı