Twitter Nasıl Engellenecek?

Çünkü daha kötü durumdayız, bir kere o konfora alıştırmışsınız onu geri almaları çok kötü olur.

Bedava olursa :/

Ücretsiz seçeneği de var. Bunun dışında 1.1.1.1 dns ve paralı sürümü (WARP) tavsiye ederim.
Ucuz olarak Surfshark favorim. Aylık 2 dolar gibi bir fiyat. Tam fiyat/performans canavarı :)

Kuzey Kore, saçma olan her şeye sınır ve yasak getiriyor ya ondan bahsediyorum.
Burada da öyle zaten?
Daha dün vahşice öldürülen kadın için yürüyüş yapan kadınlara polis saldırdı.
Kuzey Kore'de en azından buna izin vardır.
Ayrıca hırsızlığı tescil edilen Rıza Zarrab nerede?
Ülke FETÖ sevenlerle dolu, onu öven videoları var neden tutuklanmıyorlar acaba?

Dediğiniz gibi "milyonlarca" ıp yani milyonlarca üye (gelir) var. Devletten böyle bir istek gelirse eğer kabul edeceklerini düşünüyorum.

Kabul etmemeleri durumunda ise zamanında Vikipedia'da olduğu gibi Twitter'da tamamen kapatılır, vatandaş yerli! Sosyal paylaşım sitelerine yönlendirilir?

Yerli sosyal paylaşım sitesinde olacak mı putin trump bill gates elon musk? (İroni mi yaptın anlayamadım)

TR olarak kendimizi vazgeçilmez sanıyoruz. Zaten en ucuz reklam parasını bizim gibi ülkelerden alıyorlar, adamlar doğru dürüst bile kazanmıyor. Bir ülkeden de kazanmayalım diyip desteklerini keserlerse şaşırmam. Para bittikce kurumsallara sarıyorlar. Yıllar önce paypal bu yüzden gitti. :D

TR olarak kendimizi vazgeçilmez sanıyoruz. Zaten en ucuz reklam parasını bizim gibi ülkelerden alıyorlar, adamlar doğru dürüst bile kazanmıyor. Bir ülkeden de kazanmayalım diyip desteklerini keserlerse şaşırmam. Para bittikce kurumsallara sarıyorlar. Yıllar önce paypal bu yüzden gitti. :D
Batırdılar ülkeyi. Sırf Komünistim dedikleri için Kuzey Kore'ye çemkirip kendi saçmalıklarını nimetmiş gibi gösteriyorlar. Bu ülkenin Güney Kore seviciliği ABD pohpohçuluğundan gelir taa Menderes'ten bu yana.

Geri
Yukarı