Twitter üzerinden birisi sözlerimi çarpıtarak şikayet etmekle tehdit ediyor

BigBlue

Femtopat
Türkiye dışında yaşıyorum Twitter üzerinden yaptığım bazı söylemleri çarpıtarak "cumhurbaşkanına hakaret"ten şikayet etmekle bir Twitter trollü beni tehdit ediyor. Buna ne yapabilirim yaparsa nasıl kendimi savunabilirim?

Ekran Alıntısı.PNG

Attığı Tweet bu sizce ne olur. Ara sıra ülkeye uğruyorum sıkıntı çıkar mı geldiğim zaman ?

@Isabelle'in de dediği gibi bir sıkıntı olmaz. Hakaret etmediysen eğer. Cidden hiç hakaret etmediysen adam dava açmaz. Çünkü kendisi haksız çıkar. Açarsa kendi başı sıkışır sana iftira attığı için. Hiç dert etmene gerek yok. Klasik Twitter tayfası işte. Kendilerini enteleüktel ve kültürlü sanan ama saçma sapan kurgular ve trollükler yapan insanlardan bahsediyoruz. Umursamana gerek yok.

İsim vermeden yaptığın için ara sıra ülkeye uğruyor olsan bile sıkıntı yok. Zaten hakaret yok ortada. Hakaret olsa bile isim yok, hedef yok.

@Isabelle'in de dediği gibi bir sıkıntı olmaz. Hakaret etmediysen eğer. Cidden hiç hakaret etmediysen adam dava açmaz. Çünkü kendisi haksız çıkar. Açarsa kendi başı sıkışır sana iftira attığı için. Hiç dert etmene gerek yok. Klasik Twitter tayfası işte. Kendilerini enteleüktel ve kültürlü sanan ama saçma sapan kurgular ve trollükler yapan insanlardan bahsediyoruz. Umursamana gerek yok.
İsim vermediği için sıkıntı olmaz alt tarafı akrabasına sitem etmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı