Çözüldü Twitter'da trendler gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gLassef

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Birkaç saattir sosyal medya uygulamalarında sorun yaşıyorum. İnternetim gayet iyi olmasına rağmen YouTube, Twitter gibi yerlerde keşfet kısımları yüklenmiyor. Hiçbir ayara dokunmadım kendiliğinden oldu.

d.JPG

Çözüm
Yazmayı unutmuşum. Sorun yaşamaya devam edenler olabileceğinden yazıyorum şu anda. Sorunumu çözdüm. TwitterSupport sayfasını etiketleyerek sorunumu belirterek tweet attım. Bir gün içinde cevap geldi. Bir iki soru cevap şeklinde ilerledik. Yaklaşık iki gün içinde sorunum çözüldü.
Ben çözümü buldum arkadaşlar.Tek çözüm hesap değiştirmek.Ben yeni hesap oluşturdum şu an sıkıntı yok.

Kardeş 10 senelik hesabımı bir çırpıda bırakamam. Ben de farkındayım başka hesapla girince düzeldiğinden. Bunu bir şekilde çözmem lazım. Yazık olacak.

Hocam bu bana da oldu fakat bendeki kendiliğinden düzelmişti. Uygulama dilini İngilizce yapıp denediniz mi?

Bir de şu yolu izleyip kontrol eder misiniz? (Ayarlar ve gizlilik > İçerik Tercihleri > Keşfet > Trendler yolundaki "Sizin İçin Trendler" ayarını açın.)

Hocam bu bana da oldu fakat bendeki kendiliğinden düzelmişti. Uygulama dilini İngilizce yapıp denediniz mi?

Bir de şu yolu izleyip kontrol eder misiniz? (Ayarlar ve gizlilik > İçerik Tercihleri > Keşfet > Trendler yolundaki "Sizin İçin Trendler" ayarını açın.)
İngilizce yaptım durum bende hala aynı ve sizin için trendler seçeneği de açık. Şunu fark ettim sadece ABD'nin gündemi gözüküyor bende. Diğer ülkelerinki gözükmüyor.

Geri
Yukarı