Twitter'da yanlışlıkla bir linke bastım

waybanHD

Femtopat
Daha fazla  
Twitter'da dolaşırken bir tweet gördüm telefondaydım bakmak için görsele tıkladığımda beni bir web sayfasına attı. Sayfada bir şey yoktu hemen çıktım sayfaya girince telefona format attım. Hem hard reset hem fabrika ayarlarına dönme belli başlı Anti-Virüs uygulamalarıyla aratım bir şey yok dedi ama içim rahat etmedi. Bir şey indirdiğni görmedim. Sizce telefonuma bir şey bulaşmış mıdır veya yapabileceğim herhangi bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitter'da dolaşırken bir tweet gördüm telefondaydım bakmak için görsele tıkladığımda beni bir web sayfasına attı. Sayfada bir şey yoktu hemen çıktım sayfaya girince telefona format attım. Hem hard reset hem fabrika ayarlarına dönme belli başlı Anti-Virüs uygulamalarıyla aratım bir şey yok dedi ama içim rahat etmedi. Bir şey indirdiğni görmedim. Sizce telefonuma bir şey bulaşmış mıdır veya yapabileceğim herhangi bir şey var mı?
Yapılacak her şeyi yapmışsınız. Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Telefon numaranızı kopyaladılar ise sürekli spam mesaj (reklam) gelebilir. Sanmıyorum gerçi.

Bulaşmamıştır çerezleri temizlemeniz yeterli olacaktır ki sıfırlamışsınız çerezler kalmamıştır. Ayrıca bu kadar paranoyak olmayın bu şekilde bilgisayarınıza oyun yüklemeye bile korkar hale gelirsiniz.

Geri
Yukarı