Twitter'de hesabıma Elon Musk resmi koyulmuş

ZenginMahmut

Decapat
Daha fazla  
Bunu ben yapmadım ve girerken hesap şifremi değiştirmemi istedi.

1652460581938.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu ben yapmadım ve girerken hesap şifremi değiştirmemi istedi.

Eki Görüntüle 1386802
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hesabiniz muhtemelen bir linke tiklamaniz sonucu ve hesap bilgilerinizi vermeniz sonucu calinmis.

Çalınmış. Ama kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Şifren hala aynı değil mi?

Hayır değil değiştirdim Twitter değiştirmemi istedi.
Hayır çalınmamış ne diyorsunuz? Elon Musk yaptı bunu. (!)

Dostum bana burada internet alemini öğretme Max yaşın 15 benim anlatmak istediğim burada elon çok kullanılmayan hesaplara kendinin resmini vb mi koydurttu sonuçta Twitter'i alınca bir sürü değiştiklik yapacaktı bu da onlardan birimi diye sordum lütfen bu kadar Arap olmayın.

Dostum bana burada internet alemini öğretme Max yaşın 15 benim anlatmak istediğim burada elon çok kullanılmayan hesaplara kendinin resmini vb mi koydurttu sonuçta Twitter'i alınca bir sürü değiştiklik yapacaktı bu da onlardan birimi diye sordum lütfen bu kadar Arap olmayın.
Biraz mantıklı düşünün neden böyle birşey yapsın? Ne alaka?
Hayır değil değiştirdim Twitter değiştirmemi istedi.

Hem internet alemini öğretme diyorsun hem de değişiklik mi yaptı diyorsun. Sana özel mi yaptı bu değişikliği? Neden diğerlerin de yok böyle birşey?

Yeni konular

Geri
Yukarı