Çözüldü TWRP "ZIP file is corrupted" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fevzidurmayan

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu ara çok konu açıyorum fakat kurduğum ROM da hata var (ekran kapanınca bir daha açılmıyor(şarj esnasında, aramalarda)) o yüzden değiştirmek istiyorum. Başka bir ROM'u flashlarken bu hatayı alıyorum kafayı yemek üzereyim, bilgisayarım da yok o yüzden stock ROM kuramıyorum da.

Ben bu hatayı aldığımda format data yapmıştım ve düzelmişti sanırsam. Format data yapıp ondan sonra wipe yapmayı dener misiniz?

Bu arada bu anlattıklarımı kendi yaşadığım şeylere göre anlatıyorum.
Yine olmadı bu sefer Error 3 hatası aldım.

20220124_194457.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir tane kanal böyle bir çözüm bulmuş. Hocam etrafınızda herhangi bir tanıdığınızda bilgisayar falan yok mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir tane kanal böyle bir çözüm bulmuş. Hocam etrafınızda herhangi bir tanıdığınızda bilgisayar falan yok mu?

En son çare gideceğim komşuya teşekkürler hocam, şu an bir ROM deniyorum dahili depolamadan kurmayı planlıyorum indiğinde yapacağım.
Başka bir ROM kurdum düzeldi en azından, OneUi geçtim şükür.

Son düzenleme:
En son çare gideceğim komşuya teşekkürler hocam, şu an bir ROM deniyorum dahili depolamadan kurmayı planlıyorum indiğinde yapacağım.
Başka bir ROM kurdum düzeldi en azından, oneui geçtim şükür.

Benim attığım ROM'u deneyebilirsiniz. Eğer OneUI haricinde başka bir şey denemek istiyorsanız.

Geri
Yukarı