TWS kulaklık önerisi

Malk0ç0ğlu

Kilopat
Selam.

Mümkün olabildiğince şarj kutusu küçük fakat şarj süresi yüksek bir kulaklık arıyorum fakat bulamadım desem yalan olmaz.

Açıkçası edifier X3 TWS satın aldım kutusu küçük kulağa oturuşu harika düşme diye bir şey yok yoğun engebeli dağlık ve kırsal alanda deneyimledim + spor esnasında da hiçbir şekilde düşme ve yerinden çıkma olmadı ama beklentimi karşılamıyor açıkçası malzeme kalitesi iyi değil kulaklığın dokunmatikleri maalesef işime yaramıyor + sinir bozucu şöyle ki: Elim değer değmez fonksiyonlarını yerine bazen getiriyor bazen daha geç getiriyor ki dokunmatiği iptal etme şansımızda yok. Kutusunda şarj göstergesi de yok.

Mesleğim gereği bazen günlerce dağlık ve kırsal alanda bulunuyorum bu yüzden: Sizlerden ricam.

Edifier X3 boyutunda (kulaklık ve kutusu) daha küçükte olabilir ve şarjı daha çok giden bir kulaklık var mı?

Yine dokunmatik kontrolü açılıp kapanabilen kutusunda şarj göstergesi olan, ses kısıp açmayı kulaklıktan yapabileceğimiz, birkaç model önerebilir misiniz? Satın almak istiyorum.

Yineliyorum: Boyutları kutusu da dahil edifier X3 kadar olacak daha küçük olursa harika olur. Şarjı da en az 6 saat (daha denemedim) siz öyle demişsiniz ben kullanımımda %50 %60 en fazla ses düzeyinde dinlerim video vb. izlerim. Şarjı daha çok giden olursa çok iyi olur.

Sizden rica ediyorum bana bu özelliklerde varsa bir iki modeli artı eksisi ile önerir misiniz?

Teşekkür ederim.

Not1: Bütçe sorun değil.

Not2: Rica ediyorum: Kablosu kesilmiş Apple Airpods Tipi kulaklıklar ve Yine Benzer boyutlardaki: Tozo T6 ve yan modelleri hariç önerilerde bulunursanız memnun olurum.

Son düzenleme:

bu güzel geldi bana şarj süresi olarak, boyutunu bilemiyorum ama

Çok Teşekkür ederim fakat Bu modelleri tercih etmiyorum kablosu kesilmiş kulaklıklar gibi :) tam kulak içi tercihim ayrıca bu kulaklığı biliyorum Açıklamada Bahsettiğim kulaklığımdan ve kutusundan çok çok büyük..
Güncel...
Zor bir soru ya da rağbet görmeyen bir konu..

Son düzenleme:
Galaxy Buds 2 veya Pro
Anker Souncore Liberty 2 Pro
Sony Wf-1000xm3 veya 4(bir tık tuzlu)
Buds 2 kullanıyorum dediğiniz özelliklerin hepsi var. Bir tek kutuda şarj yüzdesi değil de aralığını yeşil sarı kırmızı olarak gösteriyor fakat onun da uygulamadan yüzde kaç olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca dokunmatik kapanıp açılabiliyor ve tepkisi iyi. Ayrıca dokunmatik kontrollerle ses ayarı da yapılabiliyor. Bunu uygulamadan ayarlayabiliyorsunuz.

Galaxy Buds 2 veya Pro
Anker Souncore Liberty 2 Pro
Sony Wf-1000xm3 veya 4(bir tık tuzlu)
Buds 2 kullanıyorum dediğiniz özelliklerin hepsi var. Bir tek kutuda şarj yüzdesi değil de aralığını yeşil sarı kırmızı olarak gösteriyor fakat onun da uygulamadan yüzde kaç olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca dokunmatik kapanıp açılabiliyor ve tepkisi iyi. Ayrıca dokunmatik kontrollerle ses ayarı da yapılabiliyor. Bunu uygulamadan ayarlayabiliyorsunuz.

Selamlar çok teşekkür ederim. Kusura bakmayın geç cevap yazıyorum malum çalışıyorum pek vaktim kalmıyor Sosyalleşmeye.. Acaba Bunlardan başka önerebileceğiniz başka kulaklıklar var mı? Fiyatı önemli değil yeterki olabildiğince küçük olsun ve istediklerim olsun. :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı