Tx Red Alert 6 alınır mı?

KeReM BeY

Hectopat
Yer
KKTC
fan.png

Merhaba laptopumun altı bu sizce tx Red Alert 6 alınır mı 4 tane fan ızgaralara uyuyor 2 tanesi uymuyor sıkıntı olmaz bu fanı kullanan var mı aramızda? Şu an 230TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınabilir fakat malzeme kalitesi olarak kötü bir ürün. Biraz hassas bir kullanım istiyor ve Hepsiburada yorumlarında fanlarının 3 ay civarı sürede bozulduğunu yazanlar vardı.

Alınabilir fakat malzeme kalitesi olarak kötü bir ürün. Biraz hassas bir kullanım istiyor ve Hepsiburada yorumlarında fanlarının 3 ay civarı sürede bozulduğunu yazanlar vardı.

Zaten masada kullıcam tepretme olmaz zaten cihazlarıma hassas davranıyorum fiyatlarından dolayı soğutma anlamında nasıl Max ayarlarda 6 fan modunda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
15 derece fark etmiş bu testte.
Daha kaliteli bir ürüne bakmanı öneririm, her şey soğutma değil. Fanlarının ömrü büyük ihtimal kısa. Kısa vadeli olarak alabilirsin tabi başka çaren yoksa.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
15 derece fark etmiş bu testte.
Ve yükseltici ayakları metal olan bir ürüne bakmanı çok daha öneririm. Sallanma yapma ihtimali var düşükte olsa ya da kırılma.

Genel olarak bu soğutucular kötü pek bir şey beklemeyin. O test de hiç gerçekçi gelmedi bana. Zamanında bende böyle bir konu açmıştım bana gelen cevaplarda maksiumum 5 derece şeklindeydi. Doğru da söylediler. 3-4 derece düştü sadece sıcaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı