Type-C destekli monitör önerisi

Bütçe
25000

rynaous

Centipat
Daha fazla  
27inç ve üstü, en az 2 USB girişi olan, Type-C ile hem şarj (min 65W laptop için) hem görüntü aktarabilen bir monitör bakıyorum. Sanırım bu tarz monitörlere USB-C Hub Monitör deniyor.
RJ45, 10bit renk desteği olursa güzel olur. Bu 4 monitör tercihi arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Alternatiflere açığım.
2K monitör
Dell P3223DE bu monitör de işimi görebilir. Fiyatı 4K monitörlere göre gayet uygun. Alternatiflerine açığım.
4K monitörler (fiyatı artan sırada)
Philips 279P1/00
Dell Ultrasharp U2723QE
LG Ultrafine 32UN88AP-W
ViewSonic VP2756-4K
karşılaştırma

Son düzenleme:
27inç ve üstü, en az 2 USB girişi olan, Type-C ile hem şarj (min 65W laptop için) hem görüntü aktarabilen bir monitör bakıyorum. Sanırım bu tarz monitörlere USB-C Hub Monitör deniyor.
RJ45, 10bit renk desteği olursa güzel olur. Bu 4 monitör tercihi arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Alternatiflere açığım.
2K monitör
Dell P3223DE bu monitör de işimi görebilir. Fiyatı 4K monitörlere göre gayet uygun. Alternatiflerine açığım.
4K monitörler (fiyatı artan sırada)
Philips 279P1/00
Dell Ultrasharp U2723QE
LG Ultrafine 32UN88AP-W
ViewSonic VP2756-4K
karşılaştırma
Şu monitörü araştırdım ve almayı planlıyorum. Bende tasarım işleri ile uğraşıyorum ve renk konusunda hassasım. Bütçe doğrultusunda güzel bir monitör gibi duruyor. Macbook cihazında kullanacağım ve sanırım Type-C olarak da destek sağlıyor. Philips 279P1/00 Monitör

Yeni konular

Geri
Yukarı