Type-C Hub önerisi

Dilannss

Decapat
Daha fazla  
Type-C bir Hub araştırıyorum. Şöyle bir şey buldum ama benim işime yaramayan 3 tane girişi var, onları aşağıdaki resimde daire içine aldım. O işime yaramayan girişlerin yerine USB girişi olanından var mı tavsiye edebileceğiniz?
İhtiyacım olan girişler:
  • USB
  • Flash bellek.
  • SD kart.
  • Ethernet
Bütçem: <400₺

Inked1_org_zoom_LI.jpg

Oooo sen kafayı sıyırmışsın. İlk önce sormak istediğim Type-C portu USB kaç hızında çalışıyor? 2.0 ise bunca tantanaya gerek yok. Zaten hız aktarımı yavaş kalır. 3.0 ise belki olur.
USB/Flash bellek aynı yolu kullanıyor zaten. SD kart halledilir. Ama Ethernet bunlardan ayrı olarak çok işine yaramaz.

Oooo sen kafayı sıyırmışsın. İlk önce sormak istediğim Type-C portu USB kaç hızında çalışıyor? 2.0 ise bunca tantanaya gerek yok. Zaten hız aktarımı yavaş kalır. 3.0 ise belki olur.
USB/Flash bellek aynı yolu kullanıyor zaten. SD kart halledilir. Ama Ethernet bunlardan ayrı olarak çok işine yaramaz.
Hocam benimde ihtiyacım var kafayı sıyırmış gibi bir durum yok. M1 Macbooklarda 2 adet Type-C dediğimiz giriş bulunuyor. USB ve SD kart takmak için veya HDMI ile monitör bağlamak için lazım oluyor böyle aparatlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı