Type-C to HDMI kablo ile görüntü alınır mı?

ytsg1

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara-Türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni kuracağım APU sistemi R7 4. Nesil çıktığı zaman R7 4800X alıp kullanacağım. Sistem kurulduktan 5-6 ay sonra GTX 1060 alınacak.
Şimdi asıl mesele seçtiğim anakart Crosshair VI X370 ve bu kartın görüntü çıkışı yok. Acaba bu kablolardan birini kullanarak görüntü alabilir miyim yoksa başka bir seçim mi yapayım? Şimdiden teşekkürler.

Normalde Type-C ile görüntü alınabiliyor. Böyle bir durumda emin değilim.
Dark ve diğer markaların Type-C to HDMI ya da display port dönüştürücüler mevcut. Sizce görüntü alabilir miyim?
Araştırma yaptım ancak bu konulara cevap verilmemiş. Yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü salı günü sipariş vereceğim.

Arkadaşlar yarın öğle vakti gidip alıyorum da bana bir fikir verirseniz? Eğer görüntü alamayacaksam bana max.1000TL anakart önerirseniz iyi olur.

Biraz araştırma sonucunda seninle aynı soruları soranlar olduğunu bulabildim ama kimse denememiş böyle bir şey. Üstüne bu soruyu soranlar da dahili GPU'nun kullanılamayacağı cevabını bol bol almışlar.

Kesin olarak o anakart ve işlemci ile görüntü alabilir veya alamazsın sözünü burada görebileceğini sanmıyorum. Benim şahsi görüşüm de görüntü alamayacağın yönünde.

Ben Asus Türkiye'yi aradım. Bana anakart ile uyumlu olacak bir dönüştürücü ile BELKİ görüntü alabilirsiniz dediler. Peki eğer görüntü alamayacaksam neden Type-C girişi yapmışlar ki ne için kullanılabilir? Peki bana en fazla 1000Tl'lik bir anakart öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Bir de Crosshair VI Hero anakart Vatan bilgisayarda stoklarda 3 tane kaldığı için 970Tl ye düşmüş. Sizce alıp denemenin bir zararı olur mu?

Ben bu fırsat kaçmaz diyorum, siz ne dersiniz. Zaten en geç 6 ay içinde ekran kartı alınacak. Okul da araya giriyor zaten. Alsam da fazla kullanamam zaten. Aslında babama aldırsam bana en kralını alır da bu yaşa gelmişken babama aldırmak bana biraz tuhaf geldi[emoji2].

Yeni konular

Geri
Yukarı