TYT 0'dan kaç ayda biter?

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
10. sınıfım. Bu yaz yani haziran ayında başlayıp TYT'yi bitirmek istiyorum. Günlük rutinimde 1 haftanın 6 günü günde 4.5 saat çalışırsam ortalama ne kadar günde TYT biter?

Son düzenleyen: Moderatör:
10. sınıfım. Bu yaz yani haziran ayında başlayıp TYT'yi bitirmek istiyorum. Günlük rutinimde 1 haftanın 6 günü günde 4.5 saat çalışırsam ortalama ne kadar günde TYT biter?

Sevgili kardeşim bu soruyu senin zamanında ben de sormuştum TYT kolay ama istikrar isteyen adidir netlerin artmasada konuları catır catır bitirmelisin bitmesine ragmen yanlışın çıkıyorsa geri dönmelisin ama TYT'yi bitirmek diye bir şey yok 1 ay bile çalışmayı bırakırsan netlerin düşer konu çalışmayı bitirip bol soru bölüm denemesi yapıp yanlışın çıkan sorularda tekrar yapmalı ve kendini hedefin doğrultusunda bir noktaya getirdiysen AYT'ye başlamalı ve en geç AYT'ye şubatta başlamalısın.

Fizikte biraz zorlanıyorum. Şu an başlasam 3 ayda da fizikte biter mi sence?
Kişiye göre göreceli bir soru bu biraz, ne kadar soru çözersen o kadar oturur tüm konular.

Mesela fen bilimleri hakkında konularda bayağı eksiğim var ama denemelerdeki sorular gözüme kolay geliyor dolayısı ile fen tarafında sıfır olduğum için soruları es geçiyorum.

Geri
Yukarı