TYT 94 net + AYT 72,5 net ile sıralama nasıl olur?

Bazen ezber yapar gibi soruların cevaplarını verdiğimi hissediyorum özellikle problemler de fakat farklı çeşidi gelince de çözebiliyorum. Seviyemi anlayabilmiş değilim.

Kaynak öneriniz nedir? 6 Ağustos'ta derhanem açılacak, temel seviye yerine orta seviye bir kaynak önerisi onlardan da almayı düşünüyorum.
Hocam ben TYT matematik için "Şenol Hoca Sınav İkizi" kullanıyorum memnunum, hem çözümlerine bilgisayardan da bakabiliyorum daha rahat oluyor telefonla uğraşmıyorum.
Evet çoğu zaman ediyordum. Gıcık olduğum yada bir türlü yapamadığım soru tiplerinin üzerine gittim hep. Zaten çözebildiğim sorulara tekrar bakmaya gerek yok önceki senelerden bildiğim konuları da pek tekrar etmedim açıkçası.
Kesip deftere yapıştırıp belli bir süre sonra tekrar çözmeye çalışmak mantıklı mı sizce?

Arkadaşlar, AYT sayısal sıralama 621 geldi. 3000-4000 bekliyordum, çok sevindim gerçekten.

Abi ben 11. sınıfım 20 gün sonra 15 tatile gireceğiz bu zamana kadar çalışmadım TYT 45-50 arası 11 konularım eksik sayısalım hedefim 20 k planım ise nisana kadar 11 konularını bitirmek ve soru çözmek nisanda ise hem 11 soru+TYT başlamak ve 12'ye başlamadan TYT'yi bitirmek ve 11 hakkında bol soruyla pekiştirmek 12 de de sıkı çalışmayla hedefimi tutturur muyum cevap verirsen çok sevinirim.

Abi ben 11. sınıfım 20 gün sonra 15 tatile gireceğiz bu zamana kadar çalışmadım TYT 45-50 arası 11 konularım eksik sayısalım hedefim 20 k planım ise nisana kadar 11 konularını bitirmek ve soru çözmek nisanda ise hem 11 soru+TYT başlamak ve 12'ye başlamadan TYT'yi bitirmek ve 11 hakkında bol soruyla pekiştirmek 12 de de sıkı çalışmayla hedefimi tutturur muyum cevap verirsen çok sevinirim.
Daha iyisini bile yaparsın bence :) Ama bu dediğine uyabilirsen ki bana sorarsan, başta çok abartmadan çalış ki ileride sıkılma. Bizzat yaşadım ondan biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı