TYT altyapısı için "Antrenmanlarla matematik 1 ve 2" yeterli mi?

Anunswin

Hectopat
Arkadaşlar Ankara da bilgisayar programcılığı kazanmak istiyorum matematiğim rezalet kötü antrenmanlarla matematik 1, 2, 3 ve 4 serisini aldım matematikde ilerlemek istiyorum size sorum altyapı için bu kitaplar yeterli mi?

3-4 AYT'ye yönelik oluyor. Bilgisayar programcılığının puanı o kadar yüksek değil aslında. O iki kitaptan ziyade aktif matematik alıp üstüne de bir TYT kitabı alsan bile yeterli olurdu.

Hocam bilmiyorum ya gitmek istediğim iki yer var Ankara üniversitesi bilgisayar programcılığı ve hacettepe bilgisayar programcılığı matematiği bir türlü anlamıyorum hocalar çok üstü kapalı anlatıyorlar.

Arkadaşlar Ankara da bilgisayar programcılığı kazanmak istiyorum matematiğim rezalet kötü antrenmanlarla matematik 1, 2, 3 ve 4 serisini aldım matematikde ilerlemek istiyorum size sorum altyapı için bu kitaplar yeterli mi?

Günlük 5 6 saat matematik çalışacak kapasiteniz var mı? Var ise farklı kaynak önerebilirim.

Antrenmanlarla matematik 1 kitabı, altyapının altyapısını yapmak için.

Off hocam demeyin ya gerçi bende altyapının altyapısı da yok da toplama çıkarma çarpma bölme biliyorum da diğerleri biraz kafamı karıştırıyor özellikle üstlü ifadeler 3, 4 gündür konu anlatım izlesem soru çözsem de tamamen anlamıyorum.
Günlük 5 6 saat matematik çalışacak kapasiteniz var mı? Var ise farklı kaynak önerebilirim.

Hocam bilgisayar programcılığını kazanmak için elimden ne gelecekse yapmaya hazırım sadece diğer derslere de çalışacağım onlara da vakit kalsın hemen matematiği halledip onlara yardırmak istiyorum.

Hocalar çok üstü kapalı anlatıyor ya da öğretmediği işlemler ile bazı soruları çözüyor matematiğe olan tüm sevgim yok oldu ama halen öğrenmek istiyorum.

@Anunswin, antrenmanlarla matematik 1'i kısa sürede bitir, 2'yi çözme. 345 kitabını alıp konuları yapmaya çalış, o arada problemlere de vakit ayırmaya çalış. Sonra Türkçeyi de halledersin o ara.

Hocam kitaba şimdi bir baktım da problemler var antrenmanlarla matematik 1 ile problem çözebilir miyim ki ben hayatım da hiç problem çözdüm mü bilmiyorum gerçekten.

Yeni konular

Geri
Yukarı