TYT için 7 günde TYT Matematik kampı yeterli mi?

Eğer TYT Matematik netiniz 30 veya üzeri değilse bu tarz tekrar kampları yerine ana kamplarla vakit geçirin. İlyas Hoca bu kampı sınava birkaç hafta kala çıkardı eğer gerçekten sıfırdan işe yarıyor olsaydı ana kamp çekmeye gerek duymazdı. Mert Hoca'nın 70 günde TYT kampı var o veya başka hocalara bakın.
Bıyıklı matematik kampı nasıl?

Bıyıklı matematik kampı nasıl?
O da iyidir. Bakın sizin çalıştığınız 7 günlük kamp hakkında bizzat İlyas Hoca da aynı şeyleri söylüyor. Bu bir Tekrar kampıdır ana kamp değildir diye. Videoda 2:20 sonrasını izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önceden kaç net yapmıştın Matematikte?
Valla hocam düşüktü 5-10 net arası.

O da iyidir. Bakın sizin çalıştığınız 7 günlük kamp hakkında bizzat İlyas Hoca da aynı şeyleri söylüyor. Bu bir Tekrar kampıdır ana kamp değildir diye. Videoda 2:20 sonrasını izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bence de öyle aslında. Bir de ben geometride Kenan Kara ile ilerliyordum geçen sene. Bu sene Benim Hocam kanalını önerdi bana sebebi de Kenan Kara videolarında hatalı yerler varmış.

Valla hocam düşüktü 5-10 net arası.

Hocam bence de öyle aslında. Bir de ben geometride Kenan Kara ile ilerliyordum geçen sene. Bu sene Benim Hocam kanalını önerdi bana sebebi de Kenan Kara videolarında hatalı yerler varmış.
Dostum yerinde olsaydım hiç 7 gün meselesine bulaşmazdım ama iş işten geçmiş, temel kitaplarada zaman ayıracak vaktin yok, Bıyıklı Matematik veya Sml Hoca kanallarından devam edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı