TYT altyapısı için "Antrenmanlarla matematik 1 ve 2" yeterli mi?

@Anunswin, şu kısa sürede o kitapla fazla vakit kaybetmeye gerek yok. 345'te soru bankası.

Hocam dediklerinizi yapsam büyük bir istekle matematikden en az 10 net yapmak istiyorum sizce yapabilir miyim tabii %100 tahmin edemezsiniz ama büyük bir istekle çalıştığımı varsayalım.
@Anunswin, antrenmanlarla matematik 1'le problem çözebileceğinizi sanmıyorum. Problemler için bazı konuları bilmeli, okuduğunuzu anlayabilmelisiniz.

Hocam benim gerçekten çok kötü matematiğim ama benim antrenmanlarla matematikten başka bildiğim matematik konuları yok.

@Anunswin, 10 net yapmak marifet değil. Rahat yaparsın, emin ol.

Ya hocam o kadar çok PC ile ilgili bir meslek yapmak istiyorum ki inanamazsınız ama matematik çözemedikce motivasyonum kırılıyor önceden bir çözemezdim sonra tekrar konuya çalışıp tekrardan çözmeye çalışırdım yapardım ama şimdi oda olmuyor. Moralim çok bozuluyor üstüne üstlük çok öfkeleniyorum.
@Anunswin, 10 net yapmak marifet değil. Rahat yaparsın, emin ol.
@Anunswin, yaparsın yahu. Dediğimi yap, istekle çalış.

Hocam siz şimdi problem çözebilmek için bazı konuları bilmeniz gerekiyor dediniz ya onları hangi kaynaktan bilmem lazım problemlerin çözümlerini izleyip pratik falan mı yapmam lazım yoksa.

Son düzenleme:
@Anunswin, benim demek istediğim bu kadar kısa sürede 3 temel kitapla vakit kaybetmen iyi olmaz. Normalde ben antrenmanlarla matematik bile önermiyorum ancak almışsın. Boşa gitmesin, birinci kitabını bitir. Sonra 345'e geç.

@Anunswin, benim demek istediğim bu kadar kısa sürede 3 temel kitapla vakit kaybetmen iyi olmaz. Normalde ben antrenmanlarla matematik bile önermiyorum ancak almışsın. Boşa gitmesin, birinci kitabını bitir. Sonra 345'e geç.

Hocam orasını anladım da eğer eksik konu ile başlarsam onlara da çalışmadan nasıl problem çözeceğim kendiniz dediniz antrenmanlar la matematik bilerek problem çözülmez diye.

Geri
Yukarı