TYT, AYT 0 temel ile olur mu?

Yahu 12. Sınıfa geçen birisi için zaten varsayılan olarak %50 tamam olması gerekiyor. Zaten 12'yi 12'de öğreneceksin. Gerisi de azim ve disiplin. Ama 0'dan kastın hiç mi yok yani o ayrı konu.

Okula başlayan da her şeyi bilip başlamıyor, çok bilmiş seni.
Arkadaşın kaçıncı sınıfa gittiğini bilmiyorum 11-12. sınıf olarak pek bir derece yapamaz. İlkokul 1 ise evet her şeyi bilmez ki bu benzetmen aşırı saçma arada çok büyük zaman farkı var. Hiçbir temel olmadan ilk 5 bin gibi bir derece ne yazıkki zor.

Arkadaşın kaçıncı sınıfa gittiğini bilmiyorum 11-12. sınıf olarak pek bir derece yapamaz. İlkokul 1 ise evet her şeyi bilmez ki bu benzetmen aşırı saçma arada çok büyük zaman farkı var. Hiçbir temel olmadan ilk 5 bin gibi bir derece ne yazıkki zor.
Mezuna bırakma durumunu göz önüne almıyorsunuz.

Kitap olarak sonuç yayınları olabilir, TYT matematikte. Sonra çap sonra 345 soru bankası. Türkçede kolaydan başlamanın mantiğı yok. Her gün paragraf çözeceksin. FKB için YouTube yeterli.

Ne kadar birkim var TYT yönünde eğer sağlam bir kamp ile hatırlanacak düzeyde ise yaz bitene kadar birer kaynak bitir senden iyisi yok okul zamanı tam performans AYT ve TYT odaklanırsın ama gerçekten hiçbir bilgin yoksa toplama çıkartma seviyedindeysen çok zor.

Ne kadar birkim var TYT yönünde eğer sağlam bir kamp ile hatırlanacak düzeyde ise yaz bitene kadar birer kaynak bitir senden iyisi yok okul zamanı tam performans AYT ve TYT odaklanırsın ama gerçekten hiçbir bilgin yoksa toplama çıkartma seviyedindeysen çok zor.

Birikim az çok var ama açıktan okuyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı