TYT-AYT için şimdi çalışmaya başlasam olur mu?

Haydaa, yazın başlamalıydın be ustam.

Ustam orası oylede yaptık bir hata ama 7 ay sürede gunde 11 12 saat calısırsam bir şeyler olabilir gibi yine de bir sormak istedim genel olarak.

Hacım sorma yaptık bir hata ama 7 ayda gunde 12 13 saat calıssam bence iyi şeyler olabilir gibi yine de genel olarak sormak istedim.
Hacım sorma yaptık bir hata ama 7 ayda gunde 12 13 saat calıssam bence iyi şeyler olabilir gibi yine de genel olarak sormak istedim.

Aynı seyi 2 kere yazdım pardon.

Kanka imkansız değil ama zor. Gene iş kişinin kendisinde bitiyor sağlam ve düzenli bir şekilde, güzel bir sıralama elde edebilirsiniz 7-8 ayda. Ama dediğim gibi iş sizde bitiyor 10k da yapabilirsiniz 100k da bu sizin çalıştığınız zaman aldığınız verime ve performansınıza bağlı. Kolay gelsin şimdiden.

Kanka imkansız değil ama zor. Gene iş kişinin kendisinde bitiyor sağlam ve düzenli bir şekilde, güzel bir sıralama elde edebilirsiniz 7-8 ayda. Ama dediğim gibi iş sizde bitiyor 10k da yapabilirsiniz 100k da bu sizin çalıştığınız zaman aldığınız verime ve performansınıza bağlı. Kolay gelsin şimdiden.

Aradığım yorum sağ ol kankam.

Başlamak için en iyi zaman "şimdi" dir. Gerçekten şimdi başlayıp aksatmadan çalışırsanız 10 bin seviyelerine çıkamazsınız ancak 50-100 bin seviyelerine belki çıkarsınız. Fena olmayan bir yere girip dikey geçişle de istediğiniz bölüme geçmeyi denersiniz. Tabii bunlar farazi rakamlar, bazı insanlar oluyor ki son yıl çalışmasına rağmen iyi puanlar tutturabiliyor, bazı insanlar gerçekten çalışmasına rağmen ilk 100 bin'lere zor girebiliyor. Size de bağlı.

Hastaneye gidip bir vücudunuzdaki vitaminlere baktırmanızı tavsiye ederim. Mineral ve vitaminlerin eksikliği çalışmadan aldığınız verimi bir hayli azaltacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı