TYT AYT ne zaman bitmeli?

Bugüne kadar hiç TYT AYT çalışmam olmadı meslek lisesindeyim 11.sınıfta kimya fizik coğrafya yoktu, onlara ne zaman çalışmalıyım?
TYT'yi halletmeye başla önce. Şimdiden başla hatta. Ne kadar çabuk halledersen o kadar iyi. Önce konu bazlı git. Sonra tyt konuları bittikten sonra tyt branş denemeleri çözerek ayt konularını hallet. Daha sonra full deneme çözerek ilerle.

Yazılım veya bilgisayar mühendisliği.
Şu anki bölümüm bilişim yazılımdan devam etmek istiyorum o yüzden.
Herkes bu bölümleri çok önü açık görüyor ve istiyor fakat çalışmaya gelince yok. Lisede coğrafya bile görmemişsin. 11'de yoktu dediğine göre 12'ye geçtin sanırım. Şimdiden çalışmaya başla. Tyt tarih ve coğrafya'yı bu yaz rahatlıkla bitirirdin. Geç kalmışsın. Bir an önce kendine hedef koy. İlk dönem sonuna kadar Tyt'yi bitir, ikinci dönem full Ayt çalış.

Herkes bu bölümleri çok önü açık görüyor ve istiyor fakat çalışmaya gelince yok. Lisede coğrafya bile görmemişsin. 11'de yoktu dediğine göre 12'ye geçtin sanırım. Şimdiden çalışmaya başla. TYT tarih ve coğrafya'yı bu yaz rahatlıkla bitirirdin. Geç kalmışsın. Bir an önce kendine hedef koy. İlk dönem sonuna kadar TYT'yi bitir, ikinci dönem Full AYT çalış.

Tarih coğrafyaya çalışıyorum kendi kendime zaten sevdiğim bir şey ama diğer dersleri tekrar etmemiştim dediğiniz gibi yaparım.

Geri
Yukarı