TYT-AYT netlerinde 1 senede iyi noktaya gelir miyim?

farukbiroyuncu

Hectopat
Merhaba,11. sınıfım 12. sınıfa geçtim.11. sınıfı adamakıllı çalıştım ve bu yazda tekrar edeceğim, 11. sınıf denemesinde (30 matematik 30 fen) 45-50 net arası yapıyorum. TYT'de ise 60-69 net yapıyorum. Türkçede 30 matematikde 20 fen 7-8 sosyal 10 ama fenle sosyali hiç çalışmadım 12. sınıfta özel ders alacağım TYT de 100+ AYT 70+ yapmayı planlıyorum. 1 sene içinde o noktaya gelebilir miyim? (PC oyunlarını bıraktım ders çalışmak dışında hiçbir şey yapmayacağım)

O senin +100 +70 dediğin öğrenciler taa 10-11den itibaren sıkı çalışan kişiler. Büyük ihtimal 1 sene mezuna bırakırsın eğer hedefin gerçekten buysa. Tozpembe mesajlara kendinizi kaptırmayın.

Siz gelemeyebilirsiniz fakat bu çalışmayla o gelebilir.
Ankara Tıp fakültesi 2.sinif öğrencisiyim. Biz de bu yollardan geçtik birçok öğrenci profili tanıdık.

O senin +100 +70 dediğin öğrenciler taa 10-11den itibaren sıkı çalışan kişiler. Büyük ihtimal 1 sene mezuna bırakırsın eğer hedefin gerçekten buysa. Tozpembe mesajlara kendinizi kaptırmayın.

Ankara Tıp fakültesi 2.sinif öğrencisiyim. Biz de bu yollardan geçtik birçok öğrenci profili tanıdık.
Herkes için dediğiniz durum geçerli değil. Kısa sürelerle de başarı elde edilebilir kolay değil ama imkansız değil. Tıp okumanız bir şeyi değiştirmez hatta Yks birincisi olsanız da bir şey değişmezdi siz çok çalışarak yaptınız diye herkes çok çalışarak yıllar vererek yapacak diye bir kaide yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı