TYT-AYT soru bankası önerisi

arda211

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 10. sınıfım tıp düşünüyorum. Bu yüzden TYT-AYT için soru bankası önerisi lazım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar 10. sınıfım tıp düşünüyorum. Bu yüzden TYT-AYT için soru bankası önerisi lazım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
AYT soru bankasını 12. sınıfta sor şuan 11. sınıf soru bankalarına bak. TYT için de başlangıç seviyesinde 345 in kitapları iyidir. Bu böyle tek paragrafta bitirilecek bir şey olmadığı için videolardan kaynak önerilerine bakabilirsin. Ve benim sana tavsiyem çok fazla soru bankası çözmektense branş denemeleri çözmek daha geliştiricidir.

AYT soru bankasını 12. sınıfta sor şu an 11. sınıf soru bankalarına bak. TYT için de başlangıç seviyesinde 345'in kitapları iyidir. Bu böyle tek paragrafta bitirilecek bir şey olmadığı için videolardan kaynak önerilerine bakabilirsin. Ve benim sana tavsiyem çok fazla soru bankası çözmektense branş denemeleri çözmek daha geliştiricidir.

Branş denemeleri içinde her dersin olduğu denemeler değil mi?

Biyoloji hem TYT hem AYT için biyotik ve palme.
Kimya hem TYT hem AYT için orbital ve aydın.
Fizik hem TYT hem AYT için 345 ve 3D.
Matematik hem TYT hem AYT orijinal(çok zordur haberin olsun) ve 3D.
Yeterli olur senin için ve AYT şimdi alma bence 11. sınıfta almaya başlarsın önce TYT'leri al bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı