TYT Biyotik biyoloji nasıl?

Yok güzelliğinde sıkıntı yokta yani bazı Sorular varda aşırı gereksiz zor bir de ÖSYM o kadar gereksiz zor sormuyor diye yazmak istedim.
Bana pek zor gelmedi açıkçası bence çözmekte sorun olmaz. Olur da ÖSYM'nin zor sorası tutarsa en iyi şekilde hazır olmuş olursun.

Yok güzelliğinde sıkıntı yokta yani bazı Sorular varda aşırı gereksiz zor bir de ÖSYM o kadar gereksiz zor sormuyor diye yazmak istedim.
Hocam ÖSYM o kadar zor sormuyor değil konumuz. Biyotik size biyoloji sorularına nasıl mantıkla yaklaşacağınızı öğretmeye çalışıyor. Palme'de aynı şekilde. O yüzden çıkmaz gelmez demeden her soruyu öğrenerek çözün.

Biyotik'in soruları güzeldir. Palme de güzel fakat Biyotik benim gözümde daha kaliteli sorular içeriyor. Çözülmesinde fayda var. 2021'de çözdüğüm soruları çok güzeldi.

Hocam ÖSYM o kadar zor sormuyor değil konumuz. Biyotik size biyoloji sorularına nasıl mantıkla yaklaşacağınızı öğretmeye çalışıyor. Palme'de aynı şekilde. O yüzden çıkmaz gelmez demeden her soruyu öğrenerek çözün.

Çok zorlanıyorum.
Konuya tam hakim olsam da yine de değişik sorular çıkıyor nasıl halledeceğim bilmiyorum mebin kitabini okusam da youtubedan izlesem de yine olmuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı