TYT denemelerinde iyi olmamak

@oguzhansr40, aklınıza takılan bir soru olursa ya da ne bileyim canınız sıkılır, sohbet konularına vs. beni etiketleyebilirsiniz. Sosyal üzerinde cevapsız soru bırakmamaya çalışıyorum, bilgim doğrultusunda yardımcı olurum.

@oguzhansr40, aklınıza takılan bir soru olursa ya da ne bileyim canınız sıkılır, sohbet konularına vs. beni etiketleyebilirsiniz. Sosyal üzerinde cevapsız soru bırakmamaya çalışıyorum, bilgim doğrultusunda yardımcı olurum.
Şu anda ihtiyacım yok ama olduğunda bulurum sizi hocam. Şu anda bir yazılımcı olma çabasındayım da. :D

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @NovaRiper @oguzhansr40 , herkese çok teşekkür ederim. Yazdıklarınızı aklımın bı kosesine yerleştirdim.
Rica ederim hocam, başarılar diliyorum. Sağlıcakla kalın. İyi akşamlar, iyi forumlar.
Hocam 12. Sınıflara da biraz taktik verseniz.

11. Sınıfsın ve sınavın farkındalığına varmışsın. Umudunun tükenmesi için hiçbir sebebin yok. TYT Matematikten 1 tane kaynak bitirdiysen matematik denemesi çöz haftada birkaç kere. Gerçek sınavda fullersin bile. TYT Türkçe ve matematik dışında fazla kasma 11. sınıf çalış. 11'i eksiksiz kapatırsan çok rahat edersin.

TYT'de en hızlı net artışı denemeler ile olur. Son aya kadar 40-45 civarında net yaparken son ayki seri deneme çözümüyle onu 65-70 civarlarına çekmiştim. Hatta sadece 1 ayda olan artıştı bu. Kim bilir en başından böyle abansam kaç net yapardım. Şimdi senin 6 ayın var. Her seri olmasa da 5-6 genel deneme çözsen çok hızlı bir net artışın olur.

Tabii yanlış veya boş bıraktığın soruların çözümlerine mutlaka bak ve eksiklerini kapat.

Yeni konular

Geri
Yukarı