TYT dil bilgisi için başlangıç önerisi

perfectoo

Hectopat
Dil bilgisi konularını eksiksiz öğrenmek için bir kaynağa ihtiyacım var. Sonrasında bol soru çözümü yapacağım zaten. Kaynak olarak ne önerirsiniz? Rüştü hocanın videoları var. Bir de marka yayınlarının konu anlatımlı kitabını gördüm. YouTube üzerinden izlesem notları yazmam gerekiyor ancak kitapta zaten direkt olarak olan bir şeyi çalışacağım. Öneriniz nedir?

Dil bilgisi konularını eksiksiz öğrenmek için bir kaynağa ihtiyacım var. Sonrasında bol soru çözümü yapacağım zaten. Kaynak olarak ne önerirsiniz? Rüştü hocanın videoları var. Bir de marka yayınlarının konu anlatımlı kitabını gördüm. YouTube üzerinden izlesem notları yazmam gerekiyor ancak kitapta zaten direkt olarak olan bir şeyi çalışacağım. Öneriniz nedir?

Bilgi sarmal iyidir bilgi sarmalın paragrafıda vardı onu da al kesinlikle.

Kadir gümüş hocanın ders notları var onu kullanabilirsiniz.

Güzelmiş. Biraz inceledim ve hemen aldım. Teşekkürler. Tam istediğimi veriyor.

Kadir gümüş hocanın ders notları var onu kullanabilirsiniz.

Teşekkür ediyorum. Şu anda tüm deneme sınavlarında dil bilgisini Full çekiyorum.

Güzelmiş. Biraz inceledim ve hemen aldım. Teşekkürler. Tam istediğimi veriyor.

Teşekkür ediyorum. Şu anda tüm deneme sınavlarında dil bilgisini Full çekiyorum. Ancak 1,2 yanlış çıkabiliyor bazen. Hem daha kısa sürede çözmek hem de tamamen Full çekmeye odaklanmak adına da Bilgi Sarmal'ı bitireceğim. Bana önerilen bu iki kitabın çok faydası dokundu. Ancak Bilgi Sarmal'ı çözmeye daha yeni başladım. Daha şimdiden yararlı olduğunu hissediyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı