TYT fen kitap önerisi

Jayce

Gigapat
Makaleler
1
Kalan 2.5 aylık süreçte TYT Fen'de yaklaşık 12-15 arası bir net yapmam lazım ama şu an sıfırım. Bu süreç için kaynak önerisine ihtiyacım var.

Başlangıç olarak her fen dersinden bir kitap düşündüm ama "şunu da almalısın" dediğiniz kitaplar olursa birden fazla kitap da alabilirim. Teşekkürler.

EBA Akademik Destek kullanmanı öneririm. Konu anlatım videoları, sorular ve soru çözüm videolarıyla konulardaki eksiklerini giderebilirsin. Ayrıca istediğin herhangi bir konunun ÖSYM çıkmış sorularını tek bir yerden çözebilirsin.

Direkt denemeler ile ilerlesene. TYT fen için şu an pek kitap çözmek mantıklı gelmiyor(sıfırın da sıfırı değilseniz). Zaten sayısal iseniz TYT fene az buçuk yatkınlık vardır.
Sıfırın da sıfırıyım işte. Dil öğrencisi olduğum için de pek alakam olmadı fen ile şu ana kadar.

Başlangıç olarak bu üç kitap ile birlikte TYT denemeleri sipariş ettim. Nasıl gidecek göreceğiz.

Başlangıç olarak bu üç kitap ile birlikte TYT denemeleri sipariş ettim. Nasıl gidecek göreceğiz.
Keşke kitap almasaydın boşuna, MEB'in verdiği 3 Adımlar ve branş denemeleri ile ilerlerdin. Ama sorun yok, kitap ile daha iyi ilerlersin. Aldığın yayınlar kaliteli yayınlar, başarılar.

Geri
Yukarı