TYT için kitap önerisi

EnomoOmer

Picopat
Yer
Muğla
Merhaba. Şu an 11. sınıfım ara tatil için TYT kitapları almak istiyorum fakat danışmak istedim. Sizce hangi yayınları alabilirim? Ya da test kitabı almaktan ziyade denemeler üzerinden mi ilerlemeliyim?

Merhaba. Şu an 11. sınıfım ara tatil için TYT kitapları almak istiyorum fakat danışmak istedim. Sizce hangi yayınları alabilirim? Ya da test kitabı almaktan ziyade denemeler üzerinden mi ilerlemeliyim?

Konu eksiğin varsa konularını bitirmek için soru bankası alabilirsin.
Problem ve paragraf kaynağı şart.
Problem ve paragraf için Bilgi Sarmal, belki acil problemler de olabilir.

Ara tatilde sakın TYT fen çalışmak gibi bir hataya düşme; paragraf, geo ve mat çalış.

Ara tatilde sakın TYT fen çalışmak gibi bir hataya düşme; paragraf, geo ve mat çalış.
Zaten önceliğim matematik ve geometri olucak hocam. Ondan sonra paragraf çözeceğim.

Paragraf olarak limit kronometre paragraf - geometri olarak karekök geometri 0 - TYT matematik soru bankası olarak ise 345 almayı planlıyorum sizce iyi midir? Genel olarak araştırmalarımda bu yayınlar öneriliyordu.

Son düzenleme:
Zaten önceliğim matematik ve geometri olucak hocam. Ondan sonra paragraf çözeceğim.

Paragraf olarak limit kronometre paragraf - geometri olarak karekök geometri 0 - TYT matematik soru bankası olarak ise 345 almayı planlıyorum sizce iyi midir? Genel olarak araştırmalarımda bu yayınlar öneriliyordu.

Limitte gereksiz kasıntı sorular olduğundan bahsediyordu hocam seviyenizi bilemiyorum ama başlangıç için farklı bir kitap çözebilirsiniz.
Kolay - Orta: Hız ve Renk
Orta: 345 Sıfır Risk olabilir. Matematikte 345 çözmedim ama 11. sınıfda tyt tekrarı için iyi olur diye düşünüyorum. Geometride ise üçgenler fasikülü çözmüştüm ben 11de.

Yeni konular

Geri
Yukarı