TYT için konu anlatımlı geometri kitabı önerisi

mert.934

Centipat
Daha fazla  
TYT için bir geometri kitabı alacağım fakat mikroorjinal, üç dört beş her neyse ne alacağıma karar veremedim. Konu oncesinde konu anlatımı geçen ve başında kazanım devamında ÖSYM odaklı kişiyi geliştirmeye en yatkın bir geometri kitabı önerir misiniz?

TYT için bir geometri kitabı alacağım fakat mikroorjinal, üç dört beş her neyse ne alacağıma karar veremedim. Konu oncesinde konu anlatımı geçen ve başında kazanım devamında ÖSYM odaklı kişiyi geliştirmeye en yatkın bir geometri kitabı önerir misiniz?
345'te ayt geometri yok. Ama tyt için harika kitap. Çok kalın ve bitirdiğinde 3 boyutlu cisimler, çember, çember analitiği, analitik geometri eksik kalıyor. Benim temelim az çok var o yüzden orijinal sipariş verdim. Onun dışında aklımda barış yayınları vardı ama ondan vazgeçtim. Sadece tyt içinse 345 al.

345'te AYT geometri yok. Ama TYT için harika kitap. Çok kalın ve bitirdiğinde 3 boyutlu cisimler, çember, çember analitiği, analitik geometri eksik kalıyor. Benim temelim az çok var o yüzden orijinal sipariş verdim. Onun dışında aklımda barış yayınları vardı ama ondan vazgeçtim. Sadece TYT içinse 345 al.

AYT geometride TYT geometriye ek olarak hangi konular var acaba bilgilendirir misin?

Kesinlikle ve kesinlikle Orijinal yayınlarının Mikro serisinin MÖF GEOMETRİ fasikülleri.
1705336306440.png

Karekök TYT geometri sıfır kitabı.
Gereksiz bir kitap. Vakit kaybı. Önermiyorum. 7.sınıf geometrisinden farkı yok.
AYT geometride TYT geometriye ek olarak hangi konular var acaba bilgilendirir misin?
Katı cisimler, analitik geometri, çemberin analitiği, çember ve daire. Tyt geometriye pek benzemiyor. Ayrıca analitik trigonometride var ama geometri kitaplarında yok sanırım.

Geri
Yukarı