TYT için paragraf kitabı önerisi

Üç dört beş yayınlarının paragraf olarak kitabı yok galiba ya da ben bulamadım. TYT türkçe olarak var, bunun içinde dil bilgisi konuları da var mıdır?

Şu anda bir sitede buldum ve 8tl idi. İnternetten binebilir olup olmadığına baktım ya gelmiyor, ya gelmiyor ya da farklı bir kitap geliyor yazıyor.
Bir de sınav yayınlarının paragraf kitabını buldum. Bu nasıldır sizce?

Son düzenleme:
Bilgi sarmalı zor mu yoksa ortalama bir kitap mı? Bir de genelde hız ve renk yayınlarını önermiyorlar ama soruları daha mı kolay oluyor?

@Swind ben Bilgi Sarmalı yayınını çözdüm. Genel olarak kitapları zaten zor denebilinecek bir seviyededir. Paragraf kitabı ise Limit'e göre oranla daha basittir, limit usandırır sizi. Limit'e göre gerçekten daha iyi. Sadece YKS değil ALES gibi sınavlar da baz alınarak yayınlanmış bir kitap olduğu için biraz sınav tipinin dışında sorular görebilirsiniz. Son kitaplar arasında olabilir.

Bilgi Sarmalı'nın genel Probemler kitabını da çözdüm. Bilgilenmek isteyen varsa veya siz düşünürseniz bilgilendirebilirim. Aynı zamanda 2018 AYT Matematik kitabına da bakmışlığım var.

Geri
Yukarı