TYT paragraf kitabı önerisi

Sonra arkadaş paragraf sorularını yapamasın. O kitap balon, onun yerine bilgi sarmal al daha iyi.

Başta giriş seviye basit bir kitap önerip sonrasında ileri düzey için diye belirterek fulleteni önermişim, kitapları çözmeden yorum yapmasak keşke, ama klavyesi olan herkes yazıyor tabii, neyse.

11. sınıfım. Şimdiden 2-3 tane paragraf kitabı bitirmek istiyorum, ondan sonra TYT matematiğe geçiş yapacağım.

Aklımda bilgi sarmal, limit ve ÜçDörtBeş yayınlarının TYT paragraf kitapları var. Üç paragraf kitabını da bu yayınlardan almak istiyorum. Hangi sırada çözmemi önerirsiniz? Ya da sizin önereceğiniz harici bir yayınevi var mı? Şimdiden teşekkürler.

Paragrafın Ritmi adlı kitabı öneririm gerçekten çok iyi, içinde TYT'de vs. çıkmış sorular ve nasıl çözülebileceğini anlatan yazılar var. Aynı zamanda çıkmış soruya benzer soruları çözdürüyor. Gerçekten çok güzel bir kitap tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başta giriş seviye basit bir kitap önerip sonrasında ileri düzey için diye belirterek fulleteni önermişim, kitapları çözmeden yorum yapmasak keşke, ama klavyesi olan herkes yazıyor tabii, neyse.
Zaten sınavcı adamım, kaynaklardan haberim var. Merak etme.

Zaten sınavcı adamım, kaynaklardan haberim var. Merak etme.

Sınavlarda çıkan soruları görüyoruz, sınavcı adamsanız ve bu iki kitabı çözdüyseniz böyle bir yorum yapmazdınız. En azından olgun bir birey emek verilen bir ürüne balon demezdi. Ayrıca konu hortlatmayın, en iyisi günlük vakaları paylaşmaya devam edin.

Sınavlarda çıkan soruları görüyoruz, sınavcı adamsanız ve bu iki kitabı çözdüyseniz böyle bir yorum yapmazdınız. En azından olgun bir birey emek verilen bir ürüne balon demezdi. Ayrıca konu hortlatmayın, en iyisi günlük vakaları paylaşmaya devam edin.
Sizin belirttiğiniz iki kitabı da çözersem paragraf temelimi oturtabilir miyim?

Kitap içerisinde yer alan paragraf denemelerinden yüksek net (tek denemede 22 soru var 22s 19d 3y) yapıyordum. Genel olarak testlerde ki net sayısı yüksek. Bitirdiğim kitap Bilgi Sarmal bu arada.

Kitap içerisinde yer alan paragraf denemelerinden yüksek net (tek denemede 22 soru var 22s 19d 3y) yapıyordum. Bitirdiğim kitap Bilgi Sarmal bu arada.
Ben ek olarak TYT için Paragrafın Ritmi kitabını öneririm.

Birincisi ne yaptığım sizi ilgilendirmiyor, forum kuralları dahilinde her istediğimi yaparım, bu bir. İkincisi, sizinle aynı düşüncede olmayan birilerini hemen linçleyin zaten. En iyi siz biliyorsunuz, o adamın kitapları madem balon değil, neden dolusuyla küfür yiyor? Milleti yanlış yönlendirmeyin, piyasada çok efsane kitaplar varken saçma sapan kitaplar öneriyorsunuz. O adamın verdiği paragraf taktikleri de sadece kendi kitabında işe yarıyor. Bu düşünce zihniyle zaten çok da ileriye varamazsınız :)

Kitap içerisinde yer alan paragraf denemelerinden yüksek net (tek denemede 22 soru var 22s 19d 3y) yapıyordum. Genel olarak testlerde ki net sayısı yüksek. Bitirdiğim kitap Bilgi Sarmal bu arada.
Kardeşim o kitap yerine bin kat daha iyi kitaplar var. Gidip onları çözmen daha iyi olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı