TYT paragraf kitabı önerisi

ScoopsAhoy

Hectopat
Yer
Bursa, Türkiye
Daha fazla  
İyi günler. Ben bilgi Sarmal'ın TYT-AYT paragraf soru bankasını bitirdim. Hemen hemen onun zorluğuna yakın başka bir kaynak arıyorum, tavsiyeleriniz nelerdir? Çok pahalı olmazsa sevinirim.

bence paragraf kitaplarının hepsinde o kadar çok fark yoktur diye düşünüyorum .ucuz bir tane yeterli olur gibi ama öyle çok dandik yayın da alma diyorum. geçen sene ben de girdim ama fark yoktu aralarında

Hocam bende de şu an TYT - AYT Bilgi Sarmal paragraf kitabı var. Kitap hakkındaki görüşlerinizi yazabilir misiniz? Nasıldı?

Öneri yapacak olursam Apotemi'nin paragraf kitabını alabilirsiniz. O bitene kadar Türkçede bitmiş olur. Sonrası için deneme ile ilerletir, eksiklerinizi kapatırsınız.

Hocam bende de şu an TYT - AYT Bilgi Sarmal paragraf kitabı var. Kitap hakkındaki görüşlerinizi yazabilir misiniz? Nasıldı?

Öneri yapacak olursam Apotemi'nin paragraf kitabını alabilirsiniz. O bitene kadar Türkçede bitmiş olur. Sonrası için deneme ile ilerletir, eksiklerinizi kapatırsınız.
Hocam kitap oldukça iyi, içinde çok soru var ve soru çözümlerini anlatan hoca da çok iyi anlatmış. Ancak son kısımda olan 'Simülasyon Denemeleri' kısmı nedense beni baya bi sıkmıştı - sıkılmıştım çözerken yani - ancak paragrafta netlerinizi kesinlikle arttırır. Öneriniz için de teşekkür ederim.

Hocam kitap oldukça iyi, içinde çok soru var ve soru çözümlerini anlatan hoca da çok iyi anlatmış. Ancak son kısımda olan 'Simülasyon Denemeleri' kısmı nedense beni baya bi sıkmıştı - sıkılmıştım çözerken yani - ancak paragrafta netlerinizi kesinlikle arttırır. Öneriniz için de teşekkür ederim.
Çok sağ olun hocam. Kolay gelsin, iyi çalışmalar 🙂

Paragraf adına bir kitap bitirmişsin, Bilgi Sarmal da fazlasıyla yeterli olacak bir kitap. Paragraf adına şu saatten sonra paragraf denemeleri çözmen iyi olur ve dil bilgisi adına da Bilgi Sarmal dil bilgisi kitabını önerebilirim, fazlasıyla işini görecektir. Paragrafta çok soru çözmekten ziyade deneme üzerinde süre tutarak çözmek en mantıklısıdır. Seni ciddi anlamda da geliştirir.

Yeni konular

Geri
Yukarı