TYT kalan sürede 50-60 nete çıkılabilir mi?

Shukurani

Decapat
Türkçe de 20-30
Sosyal 10-14
Matematik 5-10
Fen 3 4

TYT netlerim 40'larda hedefim 50 60 netlere ulaşmakk.

Benim planım Türkçeyi daha çok branş denemelerle gitmek.
Matematik te ilk 12 konuya ve problemlere elimden geldiğince çalışmak.

Sosyal de felsefe ve coğrafya da eksiklerim var haritası bilgim tam oturmadı hala coğrafya kodlarından kanalından tekrar videosu izleyeceğim.

Felsefe de ise daha çok soru ve kavramlara bakacağım diğer dersler içinde soru çözeceğim 3 adım soru bankası gibi.

Fen için kolay konuları bakacağım neredeyse sıfırım diyebilirim.

Yusuf mert aslan ve lise 5 kanallardan tekrar videolarıyla çalışmayı düşünüyorum videoları izlerkende çıkmış soruları inceleyeceğim.

Kalan zamanda uzun sıkı çalışarak hedefime ulaşabilir miyim arkadaşlar.

Hocam günde 2-3 tane matematik denemesi 2 tane de Türkçe denemesi atsanız 50 gelir 60 zor olur.

Günde kaç saat çalışıyorsn?
4 5 bazen 6
daha uzun saatler çalışmayı düşünüyorum yetişememe stresinden dolayı

Hocam günde 2-3 tane matematik denemesi 2 tane de Türkçe denemesi atsanız 50 gelir 60 zor olur.

Vallahi hocam hedefim TYT de 500 bine girmek 50 net ile olur mu sizce? 2022'ye göre hesaplayınca OBP ile girebiliyorum bu yıl ne olur acaba.

Hocam acaba sabah 7 8 de kalkıp akşam 8 9'a kadar bıracak mola ile çalışıp abansam fazla mı abartmış olurum.

Son düzenleme:
Vallahi hocam hedefim TYT de 500 bine girmek 50 net ile olur mu sizce? 2022'ye göre hesaplayınca OBP ile girebiliyorum bu yıl ne olur acaba.

Hocam sınavın zorluğunu bilmeden sıralama üzerinden çok yorum yapamayız.

Hocam acaba sabah 7 8 de kalkıp akşam 8 9'a kadar bıracak mola ile çalışıp abansam fazla mı abartmış olurum.

Olmazsınız hocam zaten şunun şurasında 10 gün kalmış.

Geri
Yukarı