TYT matematik kalan süreçte 25 netten 35 nete çıkılabilir mi?

AxelSeh

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 25-30 civarı yapıyorum. Matematik 2 yapıyorum. Sene içinde pek çok kez 35+ yaptım. Problemlerim kötü biraz. Kalan süreçte orta düzey bir sınavda 33-34 yapabilmem için nasıl ilerlemeliyim? Haftada 4-5 tane branş atıp eksikleri soru bankasından onarmaya düşündüm. Problem fasikülü çözüyorum onun dışında.

Arkadaşlar 25-30 civarı yapıyorum. Matematik 2 yapıyorum. Sene içinde pek çok kez 35+ yaptım. Problemlerim kötü biraz. Kalan süreçte orta düzey bir sınavda 33-34 yapabilmem için nasıl ilerlemeliyim? Haftada 4-5 tane branş atıp eksikleri soru bankasından onarmaya düşündüm. Problem fasikülü çözüyorum onun dışında.
2 günde bir tyt mat denemesi çöz , yanlışlarına göre soru bankasından tekrar yap. çok rahat çıkılır

Açıkçası sene boyu 25 30 arasında olmamda biraz özgüvensizlik yaratmıyor değil.
kanka ben haziranda 10 netle başladım kasım gibi 15 20 netlerdeydim , kasım ayında deneme çözmeye başladım , aralık ayında 30+ yapmaya başladım . şuan da 30 civarı yapıyorum 3 ay ders çalışamadım neredeyse. deneme çözüp iyi analizlersen çok hızlı artıyor netler ( en yüksek 38 yaptım depremden önce )

Geri
Yukarı