TYT matematik için kanal önerisi

Antremanlarla Geometri üstüne ek olarak bir tane yeni nesil TYT kitabı ile halledebilirsiniz. Aslında Matematik 0 da güzel kitap diyorlar.
YouTube kanalları beni pek tatmin etmiyor ya :/
Ama illa bir YouTube kanalı söylemem gerekiyorsa ise Rehber Matematik önerebilirim. ( bkz: Rehber Matematik )

Eğer der isen ki hocam benim temelim var diye. O zaman ek olarak verdiğim tavsiyelerden sadece Rehber Matematik önerimi dikkate al.
İyi Çalışmalar!

Antremanlarla Geometri üstüne ek olarak bir tane yeni nesil TYT kitabı ile halledebilirsiniz. Aslında matematik 0 da güzel kitap diyorlar.
YouTube kanalları beni pek tatmin etmiyor ya :/
Ama illa bir YouTube kanalı söylemem gerekiyorsa ise rehber matematik önerebilirim. ( bkz: Rehber Matematik )

Eğer der isen ki hocam benim temelim var diye. O zaman ek olarak verdiğim tavsiyelerden sadece rehber matematik önerimi dikkate al.
İyi çalışmalar!

Antramanlarla matamatik zor gibi ya 3 ayda bitir miyim sence vallahi temelim yok.

Antramanlarla matamatik zor gibi ya 3 ayda bitir miyim sence vallahi temelim yok.

Temelin yoksa başla benim elimde olsa 1 ayda tüm kitaplarını bitiririm. Aslında bu biraz senle alakalı matematiği sevmenle alakalı. Ben seviyorum o yüzden hızlı çözüyorum.
3 ayda rahat bitirsin. Dediğim gibi yeni nesil bir kitapta almayı ihmal etme!

Geri
Yukarı