TYT matematik için kitap önerisi

Renster

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Mert Hoca'nın video ders notları tarzında bir kitap bakıyorum. Temelim yok tüm konulara baştan başlayacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

345 soru bankası alsın sıfırdan hiç bir şey bilmeden çözmeye çalışsın.
Bence öyle yapması daha mantıklı konu anlatım videolarını izler. Sonrasında soruları kendisi çözmeye çalışır anlamadığı sorularda video çözüm açıp bakar. Bence basit kaynak almaktansa orta düzey kaynak almak daha mantıklı.

Bence öyle yapması daha mantıklı konu anlatım videolarını izler. Sonrasında soruları kendisi çözmeye çalışır anlamadığı sorularda video çözüm açıp bakar. Bence basit kaynak almaktansa orta düzey kaynak almak daha mantıklı.
Hocam o kitap soru bankası ama konu anlatımı yok. Ben video konu anlatımlı kitap önerisi istemiştim.

Hocam o kitap soru bankası ama konu anlatımı yok. Ben video konu anlatımlı kitap önerisi istemiştim.
O zaman Mert Hoca gibi Rehber Matematik gibi hocaların kitaplarını alabilirsin. Fakat onun yanında 345 yayınlarıda almayı unutma güzel hazırlar seni. Konu anlatımlı kitap şart değil aslında kendinizde not tutabilirsiniz. Tanımları vs not alırsınız formülleri yazarsınız hem daha akılda kalıcı olur yazarken çalışırsınız. Sonrada test kitabından soruları çözersiniz konu anlatım videosunu izledikten sonra tabi, zaten tanımları hoca sana kendi kitabından gösterdiği için senin yazdığın notlarda aynı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı