TYT matematik için YouTube kanal önerisi

nurcan5246

Femtopat
Daha fazla  
Bu sene mezun kaldım, TYT mat netlerim 10-15 temelim var. Bıyıklı mat veya Eyüp B'yi dinlemeyi düşünüyorum ama hangisi daha iyi olur karar veremedim, fikir verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İsterseniz İlyas Güneş'e de bakabilirsiniz. Herkes onu tavsiye etmekte. İkisi arasında bir seçim yapmanız gerekiyorsa da Bıyıklı Matematiğe bakmanız daha iyi olabilir. Hangisinin anlatımı size daha basit ve anlaşılır geliyorsa onu dinlemenizi tavsiye ederim. İkisinden de bir video dinleyin ve kararınızı ona göre verin.

Ben mert Hoca ve Matematiğin güler yüzünden dinlerdim konuyu Eyüpb den ise soru çözümü. Eyüpb'nin içeriklerine bir gözat hangi seviye de olursan ol çok yararı dokunur.

Öncelikle 1 saatlik video dersi 1,5-2 saatte bitmeli.Konu pekiştirilikdikten sonra hocayı durdurup kendiniz soru çözmeyi denemelisiniz.Sonrasında nerde yanlış yaptığınızı görerek daha iyi öğrenirsiniz.Eyüp hoca dersi sulandırmadan en ince ayrıntısına kadar anlatıyor ama temel bilgilerinde eksik olanın anlaması zor olabilir.O nerden bu nerden geldi diyebilirsiniz.Benim tavsiyem Mert hocayı izle sıfırdan iyi bir yere taşır ama her video da en az 5-8 dk lık yerler atlaman gerekecek.Kendisi mükemmel bir insan ama bazen laf kalabalığı yapıyor yalan yok.

Ben mert hoca ve matematiğin güler yüzünden dinlerdim konuyu eyüpbden ise soru çözümü. Eyüpb'nin içeriklerine bir göz at hangi seviye de olursan ol çok yararı dokunur.

Mert hocayi dinledim daha önce ama pek sevmedim o yüzden.

İsterseniz ilyas güneş'e de bakabilirsiniz. Herkes onu tavsiye etmekte. İkisi arasında bir seçim yapmanız gerekiyorsa da bıyıklı matematiğe bakmanız daha iyi olabilir. Hangisinin anlatımı size daha basit ve anlaşılır geliyorsa onu dinlemenizi tavsiye ederim. İkisinden de bir video dinleyin ve kararınızı ona göre verin.

Ilyas hocayi daha önce dinledim ama bıyıklı matematik daha yakın geldi teşekkürler.

@nurcan5246 rica ederim. O hâlde Bıyıklı Matematikten dinleyebilirsiniz. Birisine göre iyi gelen kanal, size göre iyi gelmeyebilir. Tamamen kişisel ve YouTube'da tonlarca hoca var. Hepsi de kendi çapında bir şeyler yapmaya çalışıyor.

Öncelikle 1 saatlik video dersi 1, 5-2 saatte bitmeli. Konu pekiştirilikdikten sonra hocayı durdurup kendiniz soru çözmeyi denemelisiniz. Sonrasında nerede yanlış yaptığınızı görerek daha iyi öğrenirsiniz. Eyüp hoca dersi sulandırmadan en ince ayrıntısına kadar anlatıyor ama temel bilgilerinde eksik olanın anlaması zor olabilir. O nereden bu nereden geldi diyebilirsiniz. Benim tavsiyem mert hocayı izle sıfırdan iyi bir yere taşır ama her video da en az 5-8 dk lık yerler atlaman gerekecek. Kendisi mükemmel bir insan ama bazen laf kalabalığı yapıyor yalan yok.

Mert hocayi dinledim ama sıkıcı geldi anlatımı o nedenle konu olarak biyıklı mat dinleyip soru çözümü içinde Eyüp hocadan gitmeyi düşünüyorum doğru olur mu?

Geri
Yukarı