TYT Matematik Kanal Önerisi

AlperenNNX3

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar bu yıl sınava gireceğim tyt matematik için kısa olduğu için rehber matematiğin kitaplarını almıştım ilk 3 videosunu izledim ama anlatımını pek anlamıyorum sadece basit soruları yapabiliyorum. (Sorun bendemi yoksa anlatımdamı bilmiyorum) Başka bir kanala geçmeyi düşündüm mert hocayı 30dk izledim anlatımı güzel gibi ilk videosunu anladım mesela ama dediğim gibi sadece 30dk izledim. Sizce başka kanala geçmeli miyim ne yapmalıyım hangi kanala geçmeliyim Mert hoca iyi midir? (Bu arada matematik temelim pek yoktu o yüzden 1 1.5 yıl önce antrenmanlarla matematik ve matematiğe ilk adım kitaplarıyla temelimi geliştirdim. 9 dan 11.sınıfa kadar da matematik notlarım iyi değildi)

Bence en iyisi rehber matematik çevremden de böyle duyuyorum biraz zorla olmazsa deneme yanılma yaparsın.

Yok yapamıyorum mert hoca temelden alıyormuş sanırım anlayabileceğimi düşünüyorum sanırım ona geçeceğim önerileriniz için sağ olun.

Bende mert hocanın kampıyla gidiyorum şu zamana kadar gayet güzel geçti öneririm bu arada bende az çok temel vardı ama fazlasıyla temelden aldığı için sorun olmaz senin içinde.

Şimdi de bıyıklı ile mert hoca arasında kaldım. Bıyıklı daha iyi diyorlar doğru mudur izleyenler varsa yorum yaparsa sevinirim.

Bıyıklı matematiğin TYT kampına katılmıştım bu yaz. Gayet de kaliteliydi ders anlatımı gayet güzel mert hoca hakkında bir şey diyemem izlemedim çünkü.

Kanal gereksiz bence senin çalışmana bağlı şahsen anlamadığım konuyu rastgele kanaldan izlerim sonra da bol bol soru çözerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı