TYT matematik kitabı ve deneme önerisi

yzb_soner

Centipat
Arkadaşlar, bu sene 10. sınıfa geçtim ve artık düzenli bir şekilde ders çalışmaya başlayacağım. Kaynak kitaplara ihtiyacım var. 9. sınıf test kitaplarım var. Bir yandan onlara çalışacağım bir yandan TYT ve AYT'ye (sayısal seçeceğim). 3D TYT adlı bir matematik kitabı gördüm, alınır mı? Deneme ihtiyacım var, yardımcı olursanız severim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha yolun çok başındasın, AYT'ye şimdiden bakma asla. 3D TYT matematik biraz zor. Tavsiyem 345 ile başla ve başka TYT çözme 10. sınıfı bitirene kadar. 9.sınıf ve 10.sınıfı düzenli çalışarak geçirirsen ihtiyacın olmaz bile.

Arkadaşlar, bu sene 10. sınıfa geçtim ve artık düzenli bir şekilde ders çalışmaya başlayacağım. Kaynak kitaplara ihtiyacım var. 9. sınıf test kitaplarım var. Bir yandan onlara çalışacağım bir yandan TYT ve AYT'ye (sayısal seçeceğim). 3D TYT adlı bir matematik kitabı gördüm, alınır mı? Deneme ihtiyacım var, yardımcı olursanız severim.

Zor çözeceksen orijinal TYT orta-zor u domine ediyor bence.

Daha yolun çok başındasın, AYT'ye şimdiden bakma asla. 3D TYT matematik biraz zor. Tavsiyem 345 ile başla ve başka TYT çözme 10. sınıfı bitirene kadar. 9.sınıf ve 10.sınıfı düzenli çalışarak geçirirsen ihtiyacın olmaz bile.

Hocam 10. sınıf matematik testinede ihtiyacım var sizce ne almalıyım ve 345 TYT yayıninimi almalıyım.

Hocam bir de deneme çözmeye kendimi alıştırmak istiyorum önerebileceğiniz deneme var mı?

Biliyorum çok heyecanlısın ama inan hiç gerek yok. Asıl çözmen gereken denemeleri 11.sınıf zamanlarında çözmen gerekir. Onun dışında deneme çözmek istediğin dersin sorularını süre tutarak çözmelisin. Her soruya 1dk verecek şekilde

Geri
Yukarı