TYT Matematik Kitabı Önerisi

giberellin

Kilopat
Daha fazla  
TYT matematiğe başlamak istiyorum. Bana kolay kitap önerir misiniz? Temelim var, 10.sınıfta matematiğim 86 idi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temelin varsa kolayı boş ver, al Karekök TYT başla, ben sınava hazırlanıyorum, Karekök kullanıyorum TYT AYT Matematik, aynı zamanda geometri için. Tavsiyem Karekök.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlat tyt yi bu kaynaklardan çözmeyi düşünyorum kolaydan zora sizce nasıldır
Screenshot_2018-09-12-22-46-14-961.jpeg

Ona çok diyorlar gri koçun kitap listesinde zor seviyede gözüküyor karekök sıfırı demiyorsun değil mi
Yok aynı kitaptan bahsediyoruz, zor kitap orası doğru, yazdığınız kitaplardan ise bence şenol hoca gereksiz, kolay kitaplar, geliştirici değil, temelinizin olduğunu söylediniz birey b den başlayabilirsiniz, üstelik bu dönemde bir kitap 50 liraları bulurken.

Yok aynı kitaptan bahsediyoruz, zor kitap orası doğru, yazdığınız kitaplardan ise bence şenol hoca gereksiz, kolay kitaplar, geliştirici değil, temelinizin olduğunu söylediniz birey b den başlayabilirsiniz, üstelik bu dönemde bir kitap 50 liraları bulurken.
Temelim var derken konuları bilmiyorum 11 e geçtim yavaş yavaş hafta sonları tyt mat çalışacağım yani

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı