TYT matematik netleri nasıl artırılır?

İyi gibi ama önemli olan senin rutin halinde çok soru çözmen.

İyi çalışıp dinlerseniz, anlarsanız bu kitapla başlayabilirsiniz.

Biraz bakmıştım kitaba ilk soruları resmen toplama zaten sonra iyileşiyor.
Hiç bilmediğim bir konuda soruyu nasıl çözmeliyim sence? Bir de kamp ile başlayıp onunla birlikte bu attığın kitapla gitmek mantıklı mı? Ve son olarak 4 işlem bilen birisi olarak tekrardan belirtiyorum problemler ağır gelmez değil mi? Yani zamanla rutin halinde çözmeye çalıştıkça gelir mi deva mı onu sormak istedim.

Hiç bilmediğim bir konuda soruyu nasıl çözmeliyim sence? Bir de kamp ile başlayıp onunla birlikte bu attığın kitapla gitmek mantıklı mı? Ve son olarak 4 işlem bilen birisi olarak tekrardan belirtiyorum problemler ağır gelmez değil mi? Yani zamanla rutin halinde çözmeye çalıştıkça gelir mi deva mı onu sormak istedim.

Hocam kusura bakmayın ama ilk testler bildiğiniz toplama ortaokul seviyesi bile değil azıcık beyniniz varsa çözebilirsiniz bu konu fonksiyon vs. değil hiçbir zaman 4 işlemden başka bir şey yapmayacaksanız zaten rm kampında denklem kurmayı da gösteriyor konu konu gidiceksiniz oran orantı izleyip sonra testini çözüceksiniz bu kadar basit.

Problemler TYT nin en kolay konusu her denemede en az 5 net yapmanız lazım 9.sınıftan sonra.

Hocam kusura bakmayın ama ilk testler bildiğiniz toplama ortaokul seviyesi bile değil azıcık beyniniz varsa çözebilirsiniz bu konu fonksiyon vs. değil hiçbir zaman 4 işlemden başka bir şey yapmayacaksanız zaten rm kampında denklem kurmayı da gösteriyor konu konu gidiceksiniz oran orantı izleyip sonra testini çözüceksiniz bu kadar basit.

Problemler TYT nin en kolay konusu her denemede en az 5 net yapmanız lazım 9.sınıftan sonra.
Benim mat olmayınca korkuyorum bir şey yapamam diye. Teşekkür ederim tavsiyen için. Peki konu konu gitmek daha mı mantıklı? Konu konu gideceksin oran orantı derken onu anlamadım. Rm kampının içinde zaten bu söylediğin yer almıyor mu?

Benim mat olmayınca korkuyorum bir şey yapamam diye. Teşekkür ederim tavsiyen için. Peki konu konu gitmek daha mı mantıklı? Konu konu gideceksin oran orantı derken onu anlamadım. Rm kampının içinde zaten bu söylediğin yer almıyor mu?
Yer alıyor zaten demeye çalıştığım şey
Hiç bilmediğim bir konuda soruyu nasıl çözmeliyim sence?
buna cevaptı.
Problemler kendi içerisinde konu konu ayrılıyor , yaş, işçi, oran orantı vs. izle çöz bitir.

Yer alıyor zaten demeye çalıştığım şey

buna cevaptı.
Problemler kendi içerisinde konu konu ayrılıyor , yaş, işçi, oran orantı vs. izle çöz bitir.
Tamamdır. Peki rm kitabı ile senin önerdiğini alıp 2'sini aynı anda devam ettirip gitsem olur mu? Yani daha iyi olur mu benim açımdan?

Elinde rm nin kitabı varsa 2.kitap olarak bilgi sarmal al.

Aynı anda çözebilirsin tabi ki.
Elimde yok şu an rm kitabı. Rm'nin kitabını da alıp yanına ilk sayfada attığın problemlerin ilacını mı alayım? Yoksa bilgi sarmalı mı? Rm kampı bittikten sonra hangisi benim seviyem için uygun olur?

Anladım tamamdır. İlk önce rm alıyorum o zaman problemlerin ilacına gerek var mı? Katkısı olur mu? Bilgi Sarmalı'na geçmeden önce bu ikisi.
İlaç temel seviye bir kitap rm ile temel seviyeyi geçersiniz o yüzden orta seviye bir kitaba yönelin, bilgi sarmala.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende apotemi var gayet güzel bir kitap bs den sonra alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı