TYT matematik problemler 2 haftada biter mi?

Güncelleme:
(Aslında burayı tek tek ilerlemelerin kayıt edersem güzel olabilir :D tabii isterseniz)

Şu an uyumadım ve üstlü köklü sayıları bitirdim.
Hatta arada re: 8 atıyorum.
Uyku sorununu da mocha Pot'da yaptığım 3 shot espresso ile çözdüm.
Günü deneme çözerek ve 2 konu bitirerek kapatacağım.

Güncelleme 2:

2 gün art arda sabahlamak bayağı zormuş onu öğrendim, bu yüzden 2 günde 1 sabahlama kararı aldım.
Önceki gün deneme çözdüm ve oran orantı bitti. Bugün de problemlere başlıyorum bitirmeye

Yine önce ki yaptığım gibi 3 shot espresso ile ayakta duracağım (tadı güzel olsun diye hafif süt ekledim, nesscafe Express gibi oldu, güzel oldu :D )

Güncelleme 3:

Oran-orantının Allah bin türlü...
Yarım yamalak anladığım için tekrar dönüp baktım ve yine anlamadım. Yarım yamalak oran orantı ile yola devam ediyoruz.

Uykusuzluk yok, yeni plan yaptım. Saat sabah 1'e kadar 2 konu bitirip uyumaya karar verdim ve bundan sonra sabah kalkıp akşama kadar kamp yapacağım. (uyku düzenim zaten rezaletti daha da rezalet oldu, sağlığımdan olmak istemiyorum,)

(Aslında sağlık bahane, RE8 kastığı için oyun oynamak istemiyorum dolayısıyla erkenden yatıyorum, bir şey değişmiyor hala günde 2 konu bitiriyorum :D)

Güncelleme 4:
Problemler cayır cayır hallolmaya başladı.

Bu saate kadar uyumadım.
Yüzde problemleri bitince kar-zarar problemlerini de bugün bitiriyorum.
Arada hafif denemelere ve ÖSYM çıkan sorulara bakıyorum.
Uykusuzluk yok ve her şey tıkırında.

Son güncelleme:
Toplam gün içerisinde bütün problemler konularını yetiştirdim ve toplamda 13 sorudan 11 tanesi doğru çıktı, yanlış çıklanlarda hesaplama hatalarından kaynaklı. ( boş bırakmadıysam bir tanesi eğer yanlış hatırlamıyorsam)yani evet işe yaradı ve başardım.

-Zor olmadı, aksine eğlenceliydi.

-Uyku problemini de sınavdan 2 gün önce bir tane uyku hapı ile hallettim ( halledemedim. Uyurken kafamda Full rakamlar ve anlamsız problemler gezdiği için uyku tutmadı ve terleyerek karabasanlarla beraber uyandım. Sınavın son akşamı saat 12 de uyudum. Uyurken zaten vucut otomatik kalktığından bayağı enerjik kalktım.)

-Sınava son 2 gün kaldığında 4 problem konusu daha kalmıştı ve son konular aşırı kolaydı 2 konu 1 günde rahat bitti.

-Kısacası evet 2 hafta içerisinde bütün TYT problemler çok rahat oyun oynayarak ve film izleyerek, anlayarak bitiyormuş.

(TYT matematiğe başlayacaklar tavisye isterse konuyu diriltebilirler.)
az biraz temeli olan biri problemlere başlayabilir mi? Ben de çok çaresizim 52 gün kalmış durumda ve sadece denklem kurabiliyorum.

Geri
Yukarı